"Zwycięska" porażka "Czelsi" LZS Cielcza przegrał 0:1 w Śmiglu z tamtejszą Pogonią w rewanżowym meczu barażowym o awans do V ligi. Jednak dzięki sobotniemu zwycięstwu 5:2 w Cielczy, okazał się lepszy w dwumeczu i osiągnął największy sukces w historii klubu! (...)