Teraz
+32°
Główna
Najnowsze
Logowanie
21:00
+29°
00:00
+26°
"Smród, fetor, wali, dramat" - piszą mieszkańcy
Znowu śmierdzi w Jarocinie
Śmierdzi w mieście
Ludzie: Smród nie do wytrzymania
Aplikacja gotowa
Będzie można zgłaszać, że śmierdzi w Jarocinie
Aplikacja do zgłaszania smrodu W Jarocinie odbędzie się szkolenie dla użytkowników aplikacji, za pomocą której będzie można zgłaszać nieprzyjemne zapachy w mieście. (...)
Czy z jarocińskiego składowiska odpadów śmierdzi? Jarocińskie „ZGO” podpisało umowę na badania uciążliwości zapachowych składowiska odpadów. (...)
Magistrat zabiera się za smród w Jarocinie Magistrat zabiera się za smród w Jarocinie. Powstanie aplikacja i mapa odorowa. (...)
Mieszkańcy przeciwko rozbudowie ZGO Mieszkańcy jarocińskich osiedli nie chcą smrodu. Na zebraniu protestowali przeciwko planowanej rozbudowie ZGO. (...)