Reklama

Gminna spółka Jarocin Sport ma nowego prezesa

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. Archiwum

Gminna spółka Jarocin Sport ma nowego prezesa - Zdjęcie główne

Gminna spółka Jarocin Sport ma nowego prezesa | foto Fot. Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gminna spółka Jarocin Sport ma nowego prezesa.

Prezesi gminnej spółki Jarocin Sport zmieniają się, jak w kalejdoskopie. Na tym stanowisku byli już: Marcin Jantas, Leszek Mazurek, z powrotem Marcin Jantas, Robert Adamczyk, Łukasz Stachowiak i Mateusz Boruta. Trzej ostatni zmieniali się na przestrzeni dwóch lat. 

Nowa szefowa gminnej spółki zawodowo i prywatnie związana jest z Jarocinem

Teraz przyszedł czas na kolejną zmianę i na pierwszą kobietę. Nową szefową sportowej spółki została bowiem Katarzyna Dudziak, która od wielu lat zawodowo i prywatnie związana jest z Jarocinem.   

Katarzyna Dudziak z wykształcenia jest socjologiem, ale skończyła też kilka kierunków studiów podyplomowych, między innymi na poznańskiej Akademii Ekonomicznej.

Zajmowała kilka prestiżowych stanowisk, między innymi prezesa Wodociągów Kępińskich w latach 2016 - 2018.

Katrzyna Dudziak w jarocińskim samorządzie. 

Przygodę z jarocinskim samorządem Katarzyna Dudziak zaczęła ponad dwie dekady temu. Kiedy burmistrzem był Marian Michalak (SLD) została rzecznikiem prasowym Urzędu Miejskiego w Jarocinie a zarazem podinspektorem w wydziale promocji. Funkcję pełniła do 2002 roku. Wydział został zlikwidowany, kiedy stery w mieście przejął Adam Pawlicki (ZJ). 

Na przełomie lat 2011 - 2012 była prezesem Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego i członkiem rady nadzorczej jarocińskiego szpitala (2012 r.).

W 2018 roku została wiceprezesem gminnej spółki Jarocińska Agencja Rozwoju (dawny Jarociński Fundusz Poręczeń Kredytowych - przyp. red.).

W fotelu prezesa gminnej spółki Jarocin Sport przyszedł czas na kobietę

Po kilku miesiącach powierzono jej jednak inne stanowisko. Została dyrektorem Centrum Usług Wspólnych - gminnej jednostki, która zajmuje się obsługą księgową między innymi jarocińskich placówek oświatowych.

Dodatkowo - we wrześniu 2019 r. Katarzyna Dudziak została nową szefową wydziału kultury i oświaty Urzędu Miejskiego w Jarocinie [więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ].

Zajęła wówczas miejsce zwolnionej Pauliny Warzywody. Ta ostatnia na początku 2020 r. wygrała z gminą Jarocin proces w Sądzie Pracy, który przywrócił ją na zajmowane wcześniej stanowisko i Katarzyna Dudziak musiała się wycofać z magistratu [o tym więcej czytaj TUTAJ]. Nadal pełniła jednak funkcję dyrektora CUW-u.

Teraz rada nadzorcza powołała Katarzynę Dudziak (zdjęcie poniżej) na prezesa spółki Jarocin Sport. Natomiast pełniącą obowiązki dyrektora Centrum Usług Wspólnych została Izabela Dołżonek. 

Jak oceniacie wybór nowego prezesa spółki Jarocin Sport - piszcie w komentarzach. 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy