Reklama

Ruszyły prace przy zagospodarowaniu zieleni w parku przy ul. Szubianki w Jarocinie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Fot. Archiwum

Ruszyły prace przy zagospodarowaniu zieleni w parku przy ul. Szubianki w Jarocinie - Zdjęcie główne

Ruszyły prace przy zagospodarowaniu zieleni w parku przy ul. Szubianki w Jarocinie | foto Fot. Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruszyły prace przy zagospodarowaniu zieleni w parku przy ul. Szubianki w Jarocinie.

Reklama

Rewitalizacja parku przy ul. Szubianki jest realizowana w ramach projektu „Rozwój systemu zieleni w Jarocinie obejmujący parki, skwery oraz zieleń przyuliczną” współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności.

Odnowa parku przy ul. Szubianki w niecały rok

Umowa na prace przewidziane w projekcie „Zagospodarowanie terenu zieleni parku przy ul. Szubianki w Jarocinie oraz pasa zieleni wzdłuż ul. Wrocławskiej w Jarocinie - sektor IV” zawarta została 18 marca.

Wykonawcą inwestycji jest konsorcjum firm: Granit ze  Strzegomia oraz Pracownia Projektowa Kowalski z Jarocina. Wartość kontraktu opiewa na blisko 3,5 mln zł. Prace mają zostać wykonane w 260 dni od dnia zawarcia umowy.

Odnowa parku przy ul. Szubianki - co zostanie zrobione?

Inwestycja obejmuje wykonanie:
- nawierzchni mineralnych,
- nawierzchni kamiennych,
- elementów małej architektury.

Posadzone będą drzewa, krzewy i bylin oraz zagospodarowane tereny zieleni przyulicznej przy ul. Wrocławskiej.  W zakresie zadania przewidziano także modernizację trzech kładek.

Park przy ul. Szubianki w Jarocinie to kolejne miejsce - po parku Radolińskich i parku Gorzeńskiego, któremu zostanie nadany zupełnie inny, nowy wygląd.  

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy