Reklama

Gmina Jarocin w plebiscycie "Polski Krajobraz 2021". Zagłosuj na amfiteatr i park Radolińskich

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Jarocin

Gmina Jarocin w plebiscycie "Polski Krajobraz 2021". Zagłosuj na amfiteatr i park Radolińskich - Zdjęcie główne

Gmina Jarocin w plebiscycie "Polski Krajobraz 2021". Zagłosuj na amfiteatr i park Radolińskich | foto Gmina Jarocin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Rewaloryzacja Parku Radolińskich wraz z zielonym amfiteatrem została nominowana do udziału w plebiscycie "Polski Krajobraz 2021". Głosowanie internetowe potrwa do 4 kwietnia. Głos można oddać tylko raz dziennie.

Reklama

Celem plebiscytu  "Polski Krajobraz 2021" jest wyróżnienie najbardziej kreatywnych pracowni i projektów zrealizowanych w zeszłym roku. To jedyny plebiscyt, który obejmuje swoim zasięgiem wszystkie dziedziny projektowania. Realizacje będą wybierane w trzech dziedzinach: kubatura, wnętrza oraz krajobraz - to właśnie w tej ostatniej kategorii o głosy walczy park Radolińskich w Jarocinie. Każda podzielona jest dodatkowo na dwie kategorie przedsięwzięć: publiczne (jarociński park)  i prywatne. Zostanie też przyznana nagroda Grand Prix. W tegorocznym plebiscycie o głosy walczy 61 kandydatów. Oprócz oceny przez jury, odbędzie się również głosowanie internautów. Wyniki poznamy 5 kwietnia. Z kolei informacja o zwycięzcach wybranych przez komisję konkursową, ma zostać podana podczas uroczystej gali, która przewidziana jest na maj. 

Jak zagłosować? 

  • Wejdź na stronę www.sztuka-krajobrazu.pl i znajdź ramkę do głosowania "Plebiscyt Polski Krajobraz 2021 - głosowanie".
  • Kliknij na kategorię "Przestrzeń publiczna", a rozwinie się lista nominowanych i na niej wybierz zadanie "Rewaloryzacja Parku Radolińskich w Jarocinie Gmina Jarocin" i zagłosuj.
  • Z każdego komputera można oddać tylko jeden głos w ciągu doby. Dopiero po upływie 24 godzin formularz głosowania uaktywni się ponownie.
  • Ze względu na doświadczenia z poprzednich edycji plebiscytu, wprowadzono także zabezpieczenia captcha, które mają zapobiegać wykorzystaniu robotów do oddawania głosów. 
Na początku roku rewitalizację parku Radolińskich i zielony amfiteatr w Jarocinie doceniono również w konkursie na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Wielkopolsce, który jest  organizowany przez Towarzystwo Urbanistów Polskich - oddział w Poznaniu, a patronat nad nim sprawuje Marszałek Województwa Wielkopolskiego. Wtedy udało się zdobyć Grand Prix

 

Zdjęcia pierwszych zwiastunów wiosny nie tylko w parku Radolińskich w Jarocinie znajdziesz [TUTAJ]

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy