Reklama

Kolejny raz miejscy radni będą obradować w trybie nadzwyczajnym. Tym razem na wniosek opozycji

Opublikowano: pon, 19 kwi 2021 08:56
Autor: | Zdjęcie: UM Jarocin

Kolejny raz miejscy radni będą obradować w trybie nadzwyczajnym. Tym razem na wniosek opozycji - Zdjęcie główne

Kolejny raz miejscy radni będą obradować w trybie nadzwyczajnym. Tym razem na wniosek opozycji | foto UM Jarocin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejny raz miejscy radni będą obradować w trybie nadzwyczajnym. Tym razem na wniosek opozycji. W programie posiedzenia zmiany w składach komisji stałych rady oraz informacja burmistrza Jarocina w sprawie reportażu wyemitowanego w programie Alarm TVP 1.

Reklama

Wniosek o zwołanie posiedzenia Rady Miejskiej w Jarocinie w trybie nadzwyczajnym złożyła grupa siedmiu radnych opozycji.

W programie zaproponowali 7 punktów, w tym 3 projekty uchwał. Wszystkie dotyczą zmian w składach komisji stałych rady miejskiej.

Kolejny raz miejscy radni będą obradować w trybie nadzwyczajnym. Tym razem na wniosek opozycji. W uzasadnieniu napisano między innymi:

„W związku z rezygnacją części radnych z pracy w komisjach stałych rady miejskiej na rzecz zaangażowania się w pracę komisji rewizyjnej zachodzi konieczność przyjęcia uchwał o ustaleniu składu osobowego poszczególnych komisji.”

I dalej:

(...) „Aktualnie komisja rewizyjna przystępuje do prac związanych z kontrolą wykonania budżetu za 2020 roku i absolutorium dla burmistrza Jarocina. Tym bardziej uznaje się za zasadne jak najszybsze włączenie radnych do prac przedmiotowej komisji.    

Kolejny raz miejscy radni będą obradować w trybie nadzwyczajnym. Tym razem na wniosek opozycji, która domaga się wyjaśnień od burmistrza

Ponad to w uzasadnieniu podkreślono: 

„Poruszenie opinii publicznej, jakie wywołała emisja reportażu TVP - Alarm wymaga złożenia niezwłocznych wyjaśnień w tej sprawie przez burmistrza Adama Pawlickiego.”

Nadzwyczajne posiedzenie Rady Miejskiej w Jarocinie odbędzie się dzisiaj - 19 kwietnia, początek o godzinie 15.30. Obrady zostaną przeprowadzone w trybie online.  

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 5 miesięcy temu | ocena +4 / -0

  bb

  artykuł w stylu, non stop ta sama tres wpisywana na czerwono, pogrubiona byle by się wydawało więcej infromacji a i tak nic nie wiadomo.

 • 5 miesięcy temu | ocena +4 / -0

  gemini

  nadzwyczajnie nadzwyczajny artykuł ;)