Reklama

Jarociński magistrat nadal zamknięty. Jak załatwić najpilniejsze sprawy?

Opublikowano: wt, 13 kwi 2021 08:25
Autor: | Zdjęcie: A. Konieczna

Jarociński magistrat nadal zamknięty. Jak załatwić najpilniejsze sprawy?   - Zdjęcie główne

Jarociński magistrat nadal zamknięty. Jak załatwić najpilniejsze sprawy? | foto A. Konieczna

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jarociński magistrat nadal zamknięty. Jak załatwić najpilniejsze sprawy? Burmistrz Jarocina w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i urzędników zdecydował, że urząd miejski będzie nadal zamknięty.

Reklama

Jarociński magistrat jest nieczynny od 19 marca, po tym, jak u kilkunastu pracowników stwierdzono zakażenie koronawirusem.

Początkowo izolacja miała trwać tylko kilka dni, w czasie których w pomieszczeniach odbyło się ozonowanie i dezynfekcja.

Burmistrz zdecydował się jednak przedłużyć ten okres do 9 kwietnia - zgodnie z obowiązującym terminem obostrzeń wprowadzonych przez rząd.

Jarociński magistrat nadal zamknięty. Jak załatwić najpilniejsze sprawy?

Teraz wraz z przesunięciem daty obowiązywania ograniczeń w całym kraju, wyznaczono kolejny termin ewentualnego otwarcia urzędu - tym razem to 18 kwietnia.

Do tego czasu urzędnicy będą pracowali w trybie zdalnym. A wszelkie sprawy należy załatwiać po uprzednim umówieniu się telefonicznie lub za pośrednictwem skrzynek mailowych.

Jarociński magistrat nadal zamknięty. Jak załatwić najpilniejsze sprawy?

Dyżury telefoniczne od godz. 8.00 do 14.00 pełnią:
- referat spraw obywatelskich - dowody osobiste i sprawy meldunkowe - nr tel. (62) 749-96-25,
- referat spraw obywatelskich - działalność gospodarcza - nr tel. (62) 749-96-20,
- w pilnych sprawach można kontaktować się z sekretariatem - nr tel. (62) 749-96-00.

W budynku przy ulicy Kościuszki 15b (przy parkingu urzędu), od godz. 8.00 do 16.00, czynne jest Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego - tel. (62) 747-63-53.

Sprawy z zakresu działania Urząd Stanu Cywilnego można załatwiać po uprzednim umówieniu telefonicznym - nr tel. (62) 747-23-05.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.