Reklama

Klub „Dialog i Zaufanie” w jarocińskiej radzie miejskiej ma teraz więcej członków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Fot. Archiwum

Klub „Dialog i Zaufanie” w jarocińskiej radzie miejskiej ma teraz więcej członków  - Zdjęcie główne

Klub „Dialog i Zaufanie” w jarocińskiej radzie miejskiej ma teraz więcej członków | foto Fot. Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Klub „Dialog i Zaufanie” w jarocińskiej radzie miejskiej ma teraz więcej członków.

Reklama

Od jakiegoś czasu posiedzenia Rady Miejskiej w Jarocinie to nieustanne utarczki, przepychanki słowne i wzajemne dogryzanie sobie radnych opozycji z rządzącymi gminą członkami ugrupowania Ziemi Jarocińskiej.

Klub „Dialog i Zaufanie” ma więcej członków. Cięty komentarz burmistrza

Zaskakujące zachowanie Półrolniczaka nie uszło uwagi radnych z przeciwnego obozu. A burmistrz Adam Pawlicki w mediach społecznościowych napisał:

„Coś niedobrego dzieje się w szeregach opozycji... A może wreszcie dobrego...??? Bo w pewnym sensie rozpad opozycji byłby równoznaczny z końcem „szkodnictwa”, które od lat uprawiają?! Po co te wywoływane z niczego procesy, które zajmują czas wielu ludziom i po wielu miesiącach, a nawet latach kończą się tym, że taki radny musi przeprosić i sprostować nieprawdę, którą okłamywał mieszkańców???”

I dodał:

„Szkodnictwo ma na celu odwrócenie uwagi od niewątpliwych sukcesów naszego samorządu. Szkoda czasu, bo zamiast kserowania i szukania dokumentów do sądów i prokuratury - nasi urzędnicy mogliby zająć się dalszym rozwojem gminy, a nie cofaniem się do przeszłości, którą kreuje według własnych potrzeb opozycja. Potem sąd nakazuje prostowanie nieprawdy i przeprosimy, ale żadna to dla tej naszej opozycji nauczka, bo niestety zaczynają swoje szkodnictwo od nowa.”

Klub „Dialog i Zaufanie” ma więcej członków. Są „w najlepszych stosunkach”

Radny Marcin Półrolniczak tłumacząc swoje zachowanie stwierdził, ze na sesji było zamieszanie i docierały do niego sprzeczne informacje.

- Stało się, jak się stało, ale zapewniam, że z panią Dorotą Czechak - wbrew oczekiwaniom naszych rządzących - jesteśmy w dalszym ciągu w jak najlepszych stosunkach - zapewnił.

Klub „Dialog i Zaufanie” ma więcej członków. Kto się zapisał? 

Na dowód tego kilka dni później dotarła do nas informacja, że klub radnych opozycyjnych - „Dialog i Zaufanie”, do którego do tej pory należało troje radnych: Anna Iwicka, Jerzy Walczak i Tomasz Klauza - powiększył się o kolejnych czterech członków.

Są nimi: Dorota Czechak i Zbigniew Surdukowski (PiS), Marcin Półrolniczak (PSL) i Arkadiusz Piętka (bezpartyjny).

Pismo w tej sprawie do przewodniczącej Rady Miejskiej w Jarocinie Karoliny Wielińskiej-Kuś przesłał radny Jerzy Walczak, przewodniczący Klubu Radnych „Dialog i Zaufanie”.

O zmianach w klubie poinformował też naszą redakcję.

„W związku z tym, że w przestrzeni publicznej krążą nieprawdziwe informacje dotyczące rzekomych podziałów wśród gminnych, opozycyjnych radnych, przedkładam kopię dokumentu, jaki złożyłem w biurze rady” - napisał Jerzy Walczak.   

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy