Reklama

Jarocińska „dwójka” zgarnia nagrody i ogłasza kolejne sukcesy [ZDJECIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejne sukcesy uczniów jarocińskiej „dwójki”. Pandemia i nauka zdalna nie przeszkadza im w zdobywaniu nagród.

Reklama

Dzień Ziemi to święto obchodzone na całym świecie. Tegorocznym motywem przewodnim było hasło „Przywróć naszą Ziemię”. Z powodu pandemii wiele wydarzeń i akcji towarzyszących obchodom tej okazji odbywało się w świecie wirtualnym.

Uczniowie klasy IIb ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie uczestniczyli w jednym z nich.

Jarocińska „dwójka” zgarnia nagrody i ogłasza kolejne sukcesy. Tym razem na festiwalu

Drugoklasiści wzięli udział w Ekofestonie, czyli ogólnopolskim festiwalu ekologicznym zorganizowanym przez firmę Abrys we współpracy z jarocińskim ZGO - Wielkopolskim Centrum Recyklingu.

Dzięki temu wydarzeniu uczniowie wysłuchali miedzy innymi kilku ciekawych pogadanek poświęconych ochronie środowiska, obejrzeli przedstawienie „Na ratunek Czystolandii” oraz dowiedzieli się, w jaki sposób wykonać interesujące bibeloty z surowców wtórnych.

Zainspirowane całym przedsięwzięciem dzieci wykonały plakaty, które nawiązywały do ochrony środowiska. Udział uczniów z klasy IIb został nagrodzony drobnymi upominkami oraz dyplomem.

Ekolekcje przygotowane przez firmę Abrys były okazją, aby przybliżyć najmłodszym  zagadnienia ekologiczne związane z gospodarowaniem odpadami, ochroną klimatu, powietrza oraz bioróżnorodności.

Jarocińska „dwójka” zgarnia nagrody i ogłasza kolejne sukcesy. Uczennica dołączył do grona najzdolniejszych

Dużym sukcesem może sią także pochwalić uczennica klasy 8a Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie.

Otóż Anastazja Królak została laureatką tegorocznego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Tym samym dołączyła do ścisłego grona młodych zdolnych humanistów województwa wielkopolskiego.

Jarocińska „dwójka” zgarnia nagrody i ogłasza kolejne sukcesy. Systematyczna praca została nagrodzona

Dla Anastazji oznacza to zwolnienie z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, najwyższą roczną ocenę klasyfikacyjną z tego przedmiotu, a także pierwszeństwo w przyjęciu do wybranej szkoły ponadpodstawowej.

Systematyczna praca - nawet ta zdalna - oraz talent w przypadku Anastazji Królak zostały nagrodzone.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy