reklama

31-latka płakała i chodziła po torach w Jarocinie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

31-latka płakała i chodziła po torach w Jarocinie - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości31-latka płakała i chodziła po torach w okolicy wiaduktu na al. Niepodległości w Jarocinie. Gdyby nie reakcja przypadkowego podróżnego, Straży Ochrony Kolei i policjantów mogło dojść do tragedii.
reklama

Dzięki czujności jednego z podróżnych, sprawnej akcji Straży Ochrony Kolei i policjantów udało się pomóc młodej kobiecie. 31-latka chodziła po torach z telefonem, płakała.

Pasażer w torach zauważył płaczącą kobietę    

Na jej dziwne zachowanie uwagę zwrócił jeden z podróżnych. Starszy mężczyzna próbował nawiązać kontakt z kobietą. Kiedy to mu się nie udało, udał się do stanowiska Dyżurnego Straży Ochrony Kolei, które znajduje się na dworcu PKP. Dyżurującemu funkcjonariuszowi przekazał informacje o płaczącej kobiecie, która chodzi po torach. Funkcjonariusz SOK sprawę zgłosił dyżurnemu ruchu i policji. Ograniczono prędkość pociągów, które zbliżały się do Jarocina.                            
Dyżurny Straży Ochrony Kolei poinformował o sprawie policję. Sytuacja była bardzo dynamiczna. Na stację wjeżdżał już pociąg towarowy. Jego maszynista miał sygnalizować dyżurnemu ruchu, że w torowisku jest kobieta, która dziwnie się zachowuje. Na szczęście w porę przybyli policjanci, bo patrol Straży Ochrony Kolei kilkadziesiąt kilometrów od Jarocina realizował inne zadania.

reklama

Policjanci „zdjęli” z torów 31-latkę     

   
 - Wczoraj o  godzinie 13.07 dyżurny Straży Ochrony Kolei zgłosił, że na nasypie kolejowym torowiska Poznań przy wiadukcie znajduje się dziewczyna, która płacze i niewykluczone, że ma myśli samobójcze – informuje asp. sztab. Karina Migalska-Cepa z KPP w Jarocinie.

      
 - 31-latka mieszkanka gminy Jarocin została przetransportowana do szpitala - dodaje policjantka.


Chwilę później na to torowiska wjechał pociąg pasażerski.  

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, zadzwoń na policję pod numer 112.
Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222.
Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą, co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.    

reklama

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. 

reklama

  

 

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama