Reklama

Zmiana organizacji ruchu w Jarocinie. Przyczyną prace w centrum miasta [MAPA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Zmiana organizacji ruchu w Jarocinie. Przyczyną prace w centrum miasta [MAPA] - Zdjęcie główne

Zmiana organizacji ruchu w Jarocinie. Przyczyną prace w centrum miasta | foto Zdjęcie poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zmiana organizacji ruchu w Jarocinie. Przyczyną prace w centrum miasta.

Reklama

Jedna z największych inwestycji wymaga zmian w organizacji ruchu

Jest to związane z kontynuacją prac wykonywanych w śródmieściu w ramach  projektu „Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej (rozdział kanalizacji ogólnospławnej na kanalizację sanitarną i kanalizację deszczową) oraz sieci wodociągowej w Centrum Jarocina  Etap I i II”.

Spółka PWiK pozyskała na to zadanie jedną z największych unijnych dotacji - ponad 141 milionów złotych. Projekt obejmuje realizację aż 5 zadań, których łączny koszt opiewa na ok. 287 milionów złotych.

Najpotężniejszym z przedsięwzięć projektu jest budowa nowoczesnej Stacji Odzysku Surowców, która odbywa się na bazie istniejącej w Cielczy oczyszczalni ścieków.

Zmiana organizacji ruchu przez najbliższy miesiąc

W związku z pracami prowadzonymi w śródmieściu Jarocina, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zapowiada kolejną zmianę organizacji ruchu.

Będzie ona obowiązywała od poniedziałku - 13 grudnia, przez najbliższy miesiąc. Zamknięte dla ruchu zostaną: ulice Poznańskiego i Kilińskiego - od ul. Poznańskiego do ul. Średniej.

Wyjazd z rynku odbywać się będzie - nie, jak dotychczas ulicą Wyszyńskiego - tylko ulicą Mickiewicza przez Kilińskiego do alei Niepodległości [MAPA PONIŻEJ]

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy