Reklama

Rewitalizacja Jarocina. Wszystkie informacje w jednym miejscu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Rewitalizacja Jarocina. Wszystkie informacje w jednym miejscu - Zdjęcie główne

Rewitalizacja Jarocina. Dodatek specjalny gminy Jarocin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rewitalizacja Jarocina Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące rewitalizacji Jarocina znajdziesz w jednym miejscu. Do "Gazety Jarocińskiej" załączono w tym tygodniu bezpłatny dodatek, w którym gmina informuje mieszkańców o przebiegu prac.

Reklama

Wraz z aktualnym wydaniem Gazety Jarocińskiej Czytelnicy otrzymują bezpłatny dodatek Rewitalizacja Jarocina. Jest to 24 stronnicowe wydanie specjalne, w którym Gminy Jarocin przekazuje najważniejsze informacje na temat przebudowy śródmieścia. 

Co znajdziesz w dodatku Rewitalizacja Jarocina?

Na 24 stronach zamieszczono wszystkie aktualne informacje na temat prac remontowych. Są też rozmowy oraz wizualizacje starówki po zakończniu prac. W dodatku przeczytasz:

  • Warto się jeszcze trochę pomęczyć  - rozmowa z burmistrzem Jarocina Adamem Pawlickim, który mówi o trwającej przebudowie śródmieścia.
  • Pierwsze efekty rewitalizacji - co już udało się zrobić w ramach  trwających inwestycji.
  • Jarocin miastem jutra - gmina otrzymała 3,5 miliona z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na realizację projektu. Dzięki dotacji wyremontowany zostanie ratusz, nad zalewem w Roszkowie powstaną tereny rekreacyjne. Planowana jest również Jarocińska Akademia Zdrowia.
  • Rozmowa z kierownikiem referatu zieleni miejskiej w UM w Jarocinie  - Marzeną Jeleniewską - Jankowską, które mówi między innymi o trwającej rewitalizacji parku i najbliższych planach.

Rewitalizacja Jarocina. Co dalej?

W dodatku znajdziesz również szczegółowy harmonogram dotyczący planowanych prac i utrudnień w śródmieściu Jarocina. Pokazane są także  wizualizacje związane z przebudową ulicy Kasztanowej, Wrocławskiej, Śródmiejskiej, Św. Ducha, Dąbrowskiego i rynku. O dalszych pracach w śródmieściu mówi też kierownik przebudowy centrum Jarocina - Mariusz Dziatkiewicz.

To jest materiał informacyjny dla mieszkańców na temat rewitalizacji Jarocina, zlecony przez Gminę Jarocin

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE