Reklama

Trwają akcje pomocy dla Karoliny Fajfer. Uwaga na ważne zmiany

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Trwają akcje pomocy dla Karoliny Fajfer. Uwaga na ważne zmiany - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwają akcje pomocy dla Karoliny Fajfer. Uwaga na ważne zmiany.

Reklama

Pilnie potrzebne jest 500 tys. zł na leczenie, które może uratować życie chorej na raka Karoliny Fajfer. Na zebranie tej kwoty jest bardzo niewiele czasu. Już został przekroczony optymalny termin, który wyznaczyli lekarze.  

Uwaga, ważne zmiany w akcja pomocy dla Karoliny.

Cały czas trwają akcje pomocowe i organizowane są licytacje. Jedna z takich akcji odbędzie się w niedzielę - 3 października, w sali JOK-u w Jarocinie, początek o godz. 14.00.

Początkowo miał to być wielki finał targu charytatywnego z dochodem na leczenie Karoliny. Organizatorzy zmienili jednak nieco formułę.

Nie będzie zbiórki. Wszystkie rzeczy wystawione na targu będą rozdawane za darmo.

- Rozdajemy wszystko co mamy każdemu kto pojawi się w JOK-u. Rozdajemy bezgotówkowo - informują organizatorzy. - Bazujemy za zaufaniu do ludzi i ich uczciwości. Wiemy, że każdy, kto weźmie coś dla siebie, wpłaci dla Karoliny na siepomaga.pl jakąś kwotę - zaznaczają.

I zachęcają do udziału:

- W ponad 50 workach, kilkunastu kartonach i pudłach chowają się niezwykłe rzeczy. Przekazaliście nam - i ciągle to robicie, mnóstwo przepięknych ubrań, nowych lub niezniszczonych butów, torebek. Ciekawe książki i zabawki. Coś dla siebie znają majsterkowicze, sportowcy i „leniuszki - wymieniają.

W czasie finału dzieci będą mogły skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanych animacji.

Uwaga, ważne zmiany w akcja pomocy dla Karoliny.

Niezależnie od tego potrzebne jest prawdziwe pospolite ruszenie nas wszystkich. Jeśli wszyscy się zmobilizujemy, cel zostanie osiągnięty. Żeby tak się jednak stało, wpłacić musi każdy z nas - tyle, ile może.   

Karolina Fajfer ma 39 lat. Mieszka w Jarocinie, ale pochodzi z Żerkowa. Osiem lat temu zachorowała na nowotwór złośliwy prawego płata skroniowego. Przeszła poważną operację. Niestety, w 2016 roku nastąpiła wznowa. Potrzebny był kolejny skomplikowany zabieg. Kobieta poddana została również radioterapii.

Uwaga, ważne zmiany w akcja pomocy dla Karoliny. Początkowo potrzebnych było 80 tys. zł

Od tego czasu minęło 5 kolejnych lat. W czerwcu tego roku Karolina znowu zachorowała. Po wielu badaniach okazało się, że to nie jest wznowa, ale zupełnie innym rodzaj nowotworu - z typu glejaków.

W tej sytuacji trzeba było działać bardzo szybko. 20 sierpnia, w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym we Wrocławiu, jarocinianka przeszła wielogodzinną, skomplikowaną operację.

- Profesor, który się tego podjął stwierdził, że musi zostać usunięta jak największa masa guza - tłumaczyła Karolina.

Operacja się powiodła. Po kilkudniowym pobycie w szpitalu 39-latka wróciła do domu. Obecnie Karoliny od najbliższego piątku - 1 października, rozpoczyna chemioterapie w Pleszewskim Centrum Medycznym. Z informacji przekazanych przez jej męża wynika, że radioterapia celowana nie może zostać zastosowana ze względu na wielkość guza pozostawionego w głowie.

Uwaga, ważne zmiany w akcja pomocy dla Karoliny. Czasu jest bardzo niewiele

Żeby jednak leczenie było skutecznie Karolina musi poddać się terapii immunologicznej. Problem polega na tym, że jest ona przeprowadzana tylko za granicą - w Niemczech, Szwajcarii albo Japonii - a jej koszt to około 500 tysięcy złotych.

Na platformie zrzutka.pl ruszyła zbiórka potrzebnych funduszy. A w mediach społecznościowych powstał profil oraz grupa RAZEM dla Karoliny, gdzie są wszystkie niezbędne informacje i gdzie odbywają się licytacje na rzecz Karoliny.

Potrzebne jest jednak prawdziwe pospolite ruszenie wszystkich ludzi dobrej woli, ponieważ na zebranie całej kwoty tak naprawdę nie ma już czasu, ponieważ optymalny termin, który wyznaczyli lekarze został już przekroczony.

Uwaga, ważne zmiany w akcja pomocy dla Karoliny. Zmienił się adres 

Organizatorzy akcji pomocy Karolinie nie tracą jednak nadziei. Cały czas trwają akcje pomocowe i organizowane są licytacje.

Zmienił się jednak link do publicznej zbiórki na terapię dla Karoliny. Nie jest ona już prowadzona na platformie zrzutka.pl, gdzie do tej pory zgromadzonych zostało 289.102 zł.

Teraz możemy wpłacać pieniądze na platformę siepomaga.pl  - oto AKTUALNY LINK DO ZBIÓRKI.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy