Reklama

Prezydent uhonorował samorządowców z całego kraju. Odznaczona została między innymi wicestarosta Katarzyna Szymkowiak [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Duże wyróżnienie dla jarocińskiego samorządowca. Prezydent Andrzej Duda przyznał wyjątkowy medal.

Reklama

W Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się wyjątkowa uroczystość, podczas której prezydent Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego.

- Z całego serca dziękuję państwu za służbę dla Rzeczypospolitej i dla swoich społeczności lokalnych oraz regionalnych. Rozwijając swoją Polskę lokalną, rozwijając swoją miejscowość, gminę, powiat, województwo, budujecie państwo zarazem pomyślność całej Rzeczypospolitej - stwierdził podczas uroczystości prezydent.

I podkreślił:

- Byłem prawie wszędzie, odwiedziłem wszystkie powiaty, odwiedziłem bardzo wiele miejscowości w całej Polsce i mogę powiedzieć tak: ludzie polskiego samorządu terytorialnego, w szerokim tego słowa znaczeniu, mogą być dumni ze swojej działalności, mogą być dumni, z tego, że w absolutnej większości przypadków dobrze, bardzo dobrze, jeżeli nie wzorowo zrealizowali swoje zadania.

Prezydent uhonorował samorządowców z całego kraju, między innymi wicestarostę Katarzynę Szymkowiak

Wśród wyróżnionych znalazła się wicestarosta Katarzyna Szymkowiak, która została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi za działalność społeczną i samorządową. 

Natychmiast po tym fakcie na profilu powiatu jarocińskiego ukazały się gratulacje dla odznaczonej.

„Mamy ogromne powody do dumy! Wicestarosta powiatu jarocińskiego Katarzyna Szymkowiak została odznaczona przez prezydenta Andrzeja Dudę Złotym Krzyżem Zasługi, za działalność społeczną i samorządową. Pani wicestaroście serdecznie gratulujemy!”

Prezydent uhonorował samorządowców z całego kraju. Wicestarosta: „Nie spodziewałam się”

Sama zainteresowana - Katarzyna Szymkowiak, przyznaje, że nie spodziewała się takiego wyróżnienia.

- Dostałam zaproszenie na uroczystość do Warszawy i nic więcej, nie było tam wzmianki, że dostanę odznaczenie - stwierdza.

Prezydent uhonorował samorządowców z całego kraju. Gratulacje płyną z różnych stron

Uroczystość w reżimie sanitarnym odbyła się na tyłach Pałacu Prezydenckiego, gdzie zgromadziło się około 50 osób.

- Tego uczucia nie da się opisać, kiedy wyczytane zostało moje nazwisko i prezydent przypiął mi Złoty Krzyż Zasługi. Byłam bardzo wzruszona, szczęśliwa i dumna - przyznaje Katarzyna Szymkowiak.

Wicestarosta przyznaje, że cały czas otrzymuje gratulacje, które płyną z różnych stron.

- Nie spodziewałam się takiej reakcji na to, że zostałam wyróżniona. odzywają się do mnie bardzo różni ludzie i gratulują. To na pewno dodaje sił i jest potwierdzeniem, że to, co robię jest słuszne i potrzebne - zaznacza zastępca starosty.      

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy