Reklama

Prezydent Andrzej Duda w Jarocinie [ZDJĘCIA WIDEO AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Prezydent Andrzej Duda w Jarocinie [ZDJĘCIA WIDEO AKTUALIZACJA]  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

[TA INFORMACJA JEST AKTUALIZOWANA - odśwież lub wciśnij F5]

 

Około 1.500 osób (miejsca stojące) pomieści sala sportowa w Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie, gdzie odbędzie się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z mieszkańcami. Czy potrzebne będą wejściówki?

 

 

 

Głowa państwa przyjedzie do Jarocina dzisiaj (środa) - 6 listopada. Program wizyty przewiduje dwa spotkania. Jedno z samorządowcami i przedstawicielami władz - o godzinie 17.00 oraz drugie z mieszkańcami - o godzinie 17.30.

 

Obydwa te wydarzenia będą miały miejsce w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie (ul. Franciszkańska 2).

 

 

 

Z informacji, które otrzymaliśmy ze Starostwa Powiatowego w Jarocinie, które koordynuje organizację wizyty prezydenta ze strony Jarocina, wynika, że spotkanie z mieszkańcami będzie miało charakter otwarty, co znaczy, że będzie na nie mógł wejść każdy - nie będą potrzebne wejściówki. Bramki zostaną otwarte od godziny 16.00. Sala może pomieścić około 1.500 osób (miejsca stojące).

 

 

Zanim to nastąpi prezydent będzie miał okazję porozmawiać z samorządowcami. Liczba uczestników została ograniczona przez kancelarię z Warszawy do 30 osób. Dlatego na salę wejdą tylko radni powiatowi, burmistrzowie i wójt gmin powiatu jarocińskiego, przedstawiciele urzędu marszałkowskiego oraz posłowie partii rządzącej PiS.

 

 

 

O tym, że spotkanie odbędzie się w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2, a nie na przykład na jarocińskim rynku zdecydowała kancelaria prezydenta. Warunkiem nadrzędnym było to, że ze względu na warunki atmosferyczne ma się ono odbyć pod dachem.

 

 

Starostwo w Jarocinie podało kilka propozycji sal, między innymi w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1, Liceum Ogólnokształcącym i Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2. Organizatorzy spotkania ze strony prezydenta wybrali salę w jarocińskiej „dwójce”.
 

 

 

[TA INFORMACJA JEST AKTUALIZOWANA - odśwież lub wciśnij F5]

[AKTUALIZACJA, 17:30]

Prezydent jest już w sali ZSP nr 2. Zebrało się tutaj kilkaset osób. Prawdopodobnie mniej niż tysiąc. Trwa odśpiewanie hymnu. Na powitanie przemawia starosta jarociński, Lidia Czechak. 

 

- Jesteśmy zaszczyceni. Jestem dumna, że jest nasz tutaj tylu. Panie prezydencie mam taki sekret, nasz powiat jest najpiękniejszy - mówi starosta i przypomnina początek powstania wielkopolskiego. 

 

[AKTUALICJA, 18.10]

Teraz przemawia prezydent Polski - Andrzej Duda. Nawiązuje do historii miasta i Wielkopolski. - Teraz wreszcie te potężne miliardy złotych mogą zasilić kieszenie zwykłego człowieka. Te pieniądze zostały zabrane złodziejom - mówi Duda, a tłum przerywa mu oklaskami.

[AKTUALIZACJA, 18:25]

Koniec oficjalnej części spotkania. Teraz prezydent rozmawia i fotografuje się z mieszkańcami. 

 

ZOBACZ WIDEO Z POWITANIA PREZYDENTA POLSKI W JAROCINIE!

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE