Reklama

Wicestarosta zachęca do szczepień i sama się im poddaje [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Wicestarosta zachęca do szczepień i sama się im poddaje [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Jedna z osób, która może się już pochwalić zaświadczeniem o zaszczepieniu jest wicestarosta Katarzyna Szymkowiak, która została zakwalifikowana do akcji, jako członek rady społecznej przy Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Śremie.

 

Zastępczyni starosty gorąco zachęca do szczepień i sama się im poddała, choć przechorowała już COVID-19.

 

 

Ze względu na ponad 150 przypadków zarażenia koronawirusem wśród pracowników i podopiecznych została zamknięta. Dziesięciodniowej izolacji poddało się wówczas 24 pracowników, którzy opiekowali się blisko setką pensjonariuszy. Razem z nimi wówczas w DPS-ie została Katarzyna Szymkowiak.

 

Wicestarosta od początku zachęcała do szczepień przeciwko koronawirusowi. Po rozpoczęciu akcji natychmiast ją poprała i żeby dać dobry przykład, sama przyjęła już pierwszą dawkę preparatu.

 

Wzbudziło to pewne wątpliwości, ponieważ w pierwszym etapie akcji zaszczepieni mieli być tylko pracownicy szpitali i służby zdrowia.

 

Okazało się jednak, że Katarzyna Szymkowiak jest społecznym członkiem rady przy członek rady społecznej przy Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Śremie i z tej racji mogła się zgłosić do szczepienia.

 

Narodowy Program Szczepień popierają także pozostali członkowie zarządu powiatu - starosta Lidia Czechak oraz Mariusz Stolecki.

 

„Ja z członkiem zarządu czekamy na swoją kolej ale deklarujemy jak najszybciej zaszczepić się” - napisała w mediach społecznościowych Lidia Czechak.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE