Reklama

Kolejne posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie zmiana wynagrodzeń

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Materiał biura rady

Kolejne posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie zmiana wynagrodzeń  - Zdjęcie główne

Kolejne powiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie zmiana wynagrodzeń | foto Materiał biura rady

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejne posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie zmiana wynagrodzeń.

Reklama

Program zawiera 16 punktów. Wśród nich między innymi informacja o stanie sanitarno-epidemiologicznym na obszarze powiatu za 2020 rok oraz o bieżącej sytuacji w tym zakresie. 

Posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego. Zdecydują o sprzedaży nieruchomości

Radni wysłuchają również informacji o stanie realizacji zadań oświatowych powiatu w roku szkolnym 2020/2021 a także na temat analizy złożonych oświadczeń majątkowych.

Poza tym przegłosowanych zostanie 7 projektów uchwał. Między innymi w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż dwóch nieruchomości zabudowanych stanowiących własność powiatu - jednaj położonej w miejscowości Poręba 23 w obrębie Łowęcice i drugiej  położonej w Jarocinie przy ul. Kościuszki 16.

Posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie zmiana wynagrodzeń

Radni w związku z rozporządzeniem z 25 października 2021 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych rozpatrzą projekt uchwały w sprawie ustalenia nowej wysokości diet oraz zwrotu kosztów podróży służbowych dla radnych.

Ustalą również wynagrodzenie starosty Lidii Czechak. Od początku kadencji, czyli od 2018 r. starosta zarabiała 10.140 zł brutto. Po podwyżce jej pensja wzrośnie do 18.044 zł (wszystkie kwoty brutto).

Posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego w trybie zdalnym

Rada Powiatu Jarocińskiego zbiera się dzisiaj - 9 listopada, początek o godzinie 15.00 w trybie zdalnym.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.  UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy