Reklama

Jarocin. Marcin Jantas prezesem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. Archiwum

Jarocin. Marcin Jantas prezesem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji  - Zdjęcie główne

Jarocin. Marcin Jantas prezesem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji | foto Fot. Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jarocin. Marcin Jantas został prezesem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Zaskakująca decyzja burmistrza.

Reklama

Marcin Jantas na początku maja został odwołany z funkcji prezesa Jarocin Sport. Jego miejsce zajął Robert Adamczyk, wcześniej wiceszef tej spółki i członek zarządu jarocińskiego PWiK-u. 

Burmistrz Adam Pawlicki zapowiadał wówczas:

- Długofalowo przyszłością dla Jarocina jest przemysł energetyczny i produkcja energii. Marcin Jantas od wielu lat ze mną współpracuje. Jest dobrym prezesem. Umie rozwiązywać problemy i realizować nowe wyzwania, a takim wyzwaniem jest przemysł energetyczny. Chciałem też wykorzystać jego wykształcenie - Marcin jest energetykiem.

Jarocin. Marcin Jantas prezesem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji

Nieoczekiwanie okazało się, że burmistrz zmienił decyzję i Marcin Jantas od 1 lipca będzie pełnił funkcję prezesa Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Zmiana szefa PWiK-u wynika z tego, że funkcję tę od początku roku pełnił tymczasowo - oddelegowany tam szef Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego - Jerzy Wolski. Jego bytność w spółce wodociągowej była jednak ograniczona i trwała do końca czerwca. W tej sytuacji musiał zostać powołany nowy prezes.

Jarocin. Marcin Jantas prezesem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji

Co w tej sytuacji z szefostwem w spółce Energia Jarocin? Na początku maja z tej funkcji zrezygnował Marcin Leśniak, który nadal jest prezesem Zakładu Usług Komunalnych w Jarocinie.

W kręgach związanych ze środowiskiem gminnych spółek, mówi się, że niewykluczone, iż prezesem Energii Jarocin może zostać jeden ze znanych jarocińskich samorządowców.

Czy te informacje się potwierdzą - czekamy na telefon od burmistrza Adama Pawlickiego, który ma się skontaktować z nami w tej sprawie.   

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy