Reklama

Burmistrz Jarocina zaprasza na Festyn Stowarzyszeń i miejski Dzień Dziecka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Fot. Archiwum

Burmistrz Jarocina zaprasza na Festyn Stowarzyszeń i miejski Dzień Dziecka - Zdjęcie główne

Burmistrz Jarocina zaprasza na Festyn Stowarzyszeń i miejski Dzień Dziecka | foto Fot. Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Jarocina zaprasza na festyn stowarzyszeń i miejski Dzień Dziecka.

Reklama

Burmistrz przywiózł do Jarocina ponad 3,5 mln euro z Funduszy Norweskich

Centrum Wsparcia to część projektu „Jarocin - Miastem Jutra”, realizowanego z dofinansowania z Funduszy Norweskich w wysokości ponad 3,5 mln euro.

Celem programu jest wsparcie małych i średnich miast w wypracowaniu i wdrożeniu przez nie zrównoważonego i systemowego podejścia do rozwoju lokalnego i tym samym do ograniczenia negatywnych zjawisk rozwojowych i podniesienia standardu życia ich mieszkańców.

Fundusze Norweskie i fundusze EOG reprezentują wkład Norwegii w tworzenie Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

W ramach Funduszy Norweskich i funduszy EOG Norwegia przyczynia się do ograniczenia nierówności społecznych i ekonomicznych w Europie oraz  wzmocnienia relacji dwustronnych pomiędzy państwami - darczyńcami a państwami beneficjentami z Europy Środkowej i Południowej i obszaru Morza Bałtyckiego.

Burmistrz Jarocina zaprasza na festyn i na zebranie

I to właśnie w ramach  dofinansowanego przez Fundusze Norweskie projektu „Jarocin - Miastem Jutra” zorganizowany zostanie festyn stowarzyszeń oraz miejski Dzień Dziecka.

Na imprezę zaprasza burmistrz Jarocina Adam Pawlicki wraz z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Jarocin. Odbędzie się ona w sobotę - 4 czerwca, na terenie amfiteatru. 

Zebranie organizacyjne dotyczące festynu zaplanowano na czwartek - 28 kwietnia w JOK Jarocin, początek o godzinie 18.00. Przedstawiciele stowarzyszeń są na nim mile widziani. 

- Tym razem nie pracujemy nad swoimi kompetencjami, a promujemy swoje organizacje i prowadzone formy działalności wśród lokalnej społeczności. Przyjdźcie z pomysłami dotyczącymi promocji swoich organizacji, postaramy się wspólnie zbudować z nich program festynu dla wielopokoleniowej publiczności - zachęcają organizatorzy.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy