Reklama

Burmistrz Jarocina ogłasza konkurs na najlepszą pracę dyplomową

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Burmistrz Jarocina ogłasza konkurs na najlepszą pracę dyplomową - Zdjęcie główne

Burmistrz Jarocina ogłasza konkurs na najlepszą pracę dyplomową | foto Zdjęcie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Jarocina ogłasza konkurs na najlepszą pracę dyplomową.

Reklama

To już tradycja, że burmistrz Jarocina Adam Pawlicki ogłasza konkurs na najlepszą pracę dyplomową tematycznie związaną z Ziemią Jarocińską.

Chce przez to wyróżnić i promować prace dyplomowe - inżynierskie i magisterskie, których temat związany jest z Ziemią Jarocińską.

Do konkursu można zgłaszać prace dyplomowe z różnych dziedzin

Mogą one dotyczyć:

ekonomii,
prawa,
administracji,
historii,
socjologii,
turystyki,
marketingu,
innych dziedzin nauki.

Od samego początku organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Jarocinie, a honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje burmistrz Jarocina. 

Autorzy najlepszych prac dyplomowych otrzymają nagrody pieniężne

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową ogłaszany jest już po raz dziewiętnasty, a łączna pula nagród pieniężnych dla laureatów konkursu to 4,5 tysiąca złotych:

  • I miejsce - 2.000 zł,
  • II miejsce - 1.500 zł,
  • III miejsce - 1.000 zł.
W konkursie może wziąć udział każdy absolwent wyższej uczelni z kraju lub z zagranicy, który obronił pracę dyplomową w roku ogłoszenia konkursu. Zgłoszenie powinno zawierać wersję papierową i elektroniczną pracy, kserokopię dyplomu ukończenia studiów oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Prace można składać do piątku - 14 października. Można je przesłać pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Jarocinie (al. Niepodległości 10, 63-200 Jarocin) lub dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie (budynek od strony parkingu).

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy