Reklama

Urząd Miejski w Jarocinie przystąpił do realizacji projektu „Cyfrowa Gmina”

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Zdjecie poglądowe

Urząd Miejski w Jarocinie przystąpił do realizacji projektu „Cyfrowa Gmina” - Zdjęcie główne

Urząd Miejski w Jarocinie przystąpił do realizacji projektu „Cyfrowa Gmina” | foto Zdjecie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miejski w Jarocinie przystąpił do realizacji projektu „Cyfrowa Gmina”.

Reklama

Urząd Miejski w Jarocinie pozyskał grant w wysokości 1 miliona złotych. Pieniądze zostaną przeznaczona na realizację projektu „Cyfrowa Gmina”.

„Cyfrowa Gmina” ma usprawnić obsługę klientów

„W trosce o sprawniejszą obsługę klientów, wsparcie rozwoju cyfrowego instytucji oraz zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa, Urząd Miejski w Jarocinie przystąpił do realizacji projektu „Cyfrowa Gmina” - czytamy w komunikacie na temat tego przedsięwzięcia.

Uzyskane środki przeznaczone zostaną głównie na zadania związane z cyfryzacją urzędu. Zaplanowano zakup sprzętu IT i oprogramowania, przede wszystkim komputerów stacjonarnych oraz  licencji niezbędnych do realizacji e-usług, pracy i edukacji zdalnej.

Elektroniczny system rezerwacji wizyt w ramach projektu „Cyfrowa Gmina”

Zorganizowane zostaną też szkolenia pracowników w zakresie obsługi nowego sprzętu, oprogramowania i licencji. Przewidywana jest również analiza stanu cyberbezpieczeństwa gminnych jednostek organizacyjnych.

Poza tym część dofinansowania przeznaczona będzie na zapewnienie cyberbezpieczeństwa samorządowych systemów informatycznych.

Poprawie ulegnie między innymi obsługa i załatwianie spraw przez mieszkańców. Temu ma służyć wdrożenie elektronicznego systemu rezerwacji wizyt w magistracie.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy