O godz. 12.00 rozpocznie się „Targowisko Różności”. Dostępne będą m.in. meble, zegary, lampy, dekoracje, obrazy, a także wyroby ze szkła i porcelany, rękodzieło, biżuteria, odzież, zabawki, książki, płyty, monety, znaczki itp. Daj drugą szansę rzeczom, których już nie potrzebujesz, a dla innych mogą okazać się cennym skarbem. Oszczędzaj środowisko w duchu zero waste. Wcześniej podobne imprezy były organizowane pod nazwą "Babi Targ". Teraz jest to jeden z obszarów działalności Uniwersytetu Kultury - projektu, który pozwala realizować różne rodzaju pomysły. Część z propozycji ustalona została na specjalnych spotkaniach konsultacyjnych, które były organizowane - z uwagi na pandemię - online.
Niedziela na Gołębiej zapowiada się ciekawie. Targowisko Różności z warsztatami i spotkaniami
W niedzielę (20 czerwca) w trakcie kiermaszu będzie można oglądać pracę przy robieniu na drutach dywaników ze ścinków bawełny oraz wykonywanie transferów na zabytkowym drewnie. Na tarasie Kawiarni Filmowej o godz. 13.00 zaplanowano spotkanie z Kasią Hanuszewską (Inż bez ż), które będzie poświęcone m.in. roślinom oczyszczającym powietrze oraz uprawie warzyw i ziół na balkonach. Trzy godziny później (godz. 16.00) rozpocznie się spotkanie autorskie z Norbertem Delestowiczem, autorem „Księgi Wójtowskiej Miasta Jarocina. Zapiski z lat 1571-1611”. Ci, którzy przyniosą ze sobą do zeskanowania zdjęcia starego Jarocina, otrzymają książkę-niespodziankę.
Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.