Od wesela do Złotych Godów To była uroczystość pełna wzruszeń, wspomnień i dumy. W Kotlinie uhonorowano 17 par, które przeżyły razem pół wieku. Medale, przyznane przez Prezydenta RP, wręczył wójt Paweł Wyremblewski, podkreślając, że to właśnie takie małżeństwa budują fundament społeczeństwa. (...)