Reklama

Program Profilaktyka 40PLUS oferuje bezpłatne badania. Trzeba się tylko zgłosić [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Program Profilaktyka 40PLUS oferuje bezpłatne badania. Trzeba się tylko zgłosić

Reklama

Każdy Polak, który ma 40 lat lub więcej (wg roku kalendarzowego urodzenia) może skorzystać jednorazowo z bezpłatnego pakietu badań diagnostycznych w ramach Programu Profilaktyka 40 PLUS.

Do Programu Profilaktyka 40PLUS bez skierowania

Uczestnictwo w programie pilotażowym jest dobrowolne i nie wymaga skierowania od lekarza. Badania, o których mowa w programie, można uzyskać na podstawie e-skierowania w postaci elektronicznej wystawionego przez system.

- Zachęcamy do wzięcia udziału w Programie Profilaktyka 40PLUS! - apelują - organizatorzy.

Bezpłatny pakiet badań w Programie Profilaktyka 40PLUS - jak z niego skorzystać?

Zaloguj się do Internetowego Konta Pacjenta (IKP) na stronie pacjent.gov.pl. Wypełnij ankietę Profilaktyki 40 PLUS. Na podstawie ankiety zostaną ocenione czynniki ryzyka chorób i zlecone indywidualne badania profilaktyczne.

Po jej uzupełnieniu wygeneruj e-skierowanie na pakiet badań - może to potrwać do 2 dni roboczych.

[szczegółowe informacje na temat programu znajdziesz w naszej GALERII ZDJĘĆ]

Zgłoś się na badania w placówce, która realizuje program. Weź ze sobą dowód osobisty. Wyniki badań otrzymasz na Internetowe Konto Pacjenta lub w placówce, w której zrobiłeś badania.

E-skierowanie możesz uzyskać również za pośrednictwem infolinii Domowej Opieki Medycznej (DOM) pod nr tel. (22) 735-39-53.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy