Reklama

Wiemy kto będzie wywoził śmieci z gminy Żerków

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Wiemy kto będzie wywoził śmieci z gminy Żerków - Zdjęcie główne

foto pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przetarg dotyczący odbioru odpadów ogłoszono na początku grudnia. Termin składania ofert minął w piątek 10 grudnia. Kwota, jaką gmina chce przeznaczyć na wykonanie zadania, to 907 200,00 zł brutto. Znamy wyniki przetargu.

Ile gmina produkuje odpadów?

Urzędnicy szacują, że zwycięzca przetargu będzie miał do wywiezienia ponad półtora tysiąca ton tylko odpadów zmieszanych.

- Wykonawca musi liczyć się z tym, że będą następowały zmiany ilości odpadów wynikające ze zmian okoliczności zgłaszanych przez właścicieli nieruchomości w deklaracjach. Wykonawca zobowiązany jest przekazywać - czytamy w ogłoszeniu.

Kto zgłosił się do przetargu?

Do przetargu zgłosiły się dwie firmy – Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta EKO Sp. z o.o z Kalisza oraz ZGO-NOVA Sp. z o.o. Oferta pierwszej spółki wynosi 763.57,20 zł brutto, drugiej – 669.675,60 zł. Wynik przetargu jeszcze nie jest znany.

Jak dokonano wyboru?

Przy wyborze, rozważane były cena oraz liczba pojazdów spełniających warunki emisji spalin. Wykonawca musi przekazywać odebrane śmieci do zagospodarowania do Zakładu Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie.

Kto będzie wywoził śmieci w gminie Żerków?

Przetarg wygrała oferta numer 2 zgłoszona przez ZGO-NOVA Sp. z o.o.

-”Najkorzystniejsza oferta złożona w postępowaniu uzyskała 60 pkt w kryterium Cena i 40,00 pkt w kryterium Liczba pojazdów, które zostaną wykorzystane do realizacji zamówienia spełniające warunki emisji spalin EURO 6 lub więcej . Łącznie oferta uzyskała najwyższą liczbę 100,00 pkt” - czytamy w uzasadnieniu.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy