Reklama

Trwa nabór kandydatów do nagrody „Za zasługi dla Powiatu Jarocińskiego”

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Fot. Archiwum (2014 r.)

Trwa nabór kandydatów do nagrody „Za zasługi dla Powiatu Jarocińskiego” - Zdjęcie główne

Trwa nabór kandydatów do nagrody „Za zasługi dla Powiatu Jarocińskiego” | foto Fot. Archiwum (2014 r.)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa nabór kandydatów do nagrody „Za zasługi dla Powiatu Jarocińskiego”.

Reklama

Nagrody „Za zasługi dla Powiatu Jarocińskiego” przyznawane są od lat przez Starostwo Powiatowe w Jarocinie. Pretendować do nich mogą osoby fizyczne i prawne, organizacje pozarządowe, a także jednostki, które nie posiadają osobowości prawnej pod warunkiem, że całokształt ich działalności zawodowej i społecznej, wybitnie przyczynił się do rozwoju i promocji powiatu jarocińskiego.

Pięć nagród „Za zasługi dla Powiatu Jarocińskiego” w pięciu różnych kategoriach

Wyróżnienia przyznawane są w pięciu różnych kategoriach.

W dziedzinie „gospodarka” doceniane jest kreatywne, konsekwentne działanie na rzecz rozwoju gospodarczego powiatu.

W kategorii „oświata, kultura i sport” wyróżnienie można otrzymać za całokształt działalności lub konkretne przedsięwzięcie mające wpływ na kreowanie pozytywnego wizerunku powiatu.

Statuetka za zasługi w obszarze „działalności społecznej” przyznana jest na podstawie osiągnięć, które w znaczący sposób przyczyniają się do rozwiązywania lokalnych problemów społecznych.

„Młody talent” to nagroda dla osób w wieku do 25 lat, które wyróżniają się na niwie naukowej, sportowej, kulturalnej i społecznej, przyczyniając się tym samym do promocji powiatu.

W kategorii „rolnictwo” o statuetkę mogą ubiegać się zarówno osoby indywidualne, jak i organizacje i instytucje przyczyniające się do rozwoju rolnictwa na terenie powiatu jarocińskiego.

Można jeszcze zgłaszać zasłużonych dla powiatu jarocińskiego

Nagrody za zasługi dla powiatu zostaną przyznane także w tym roku. Kandydatów można zgłaszać do soboty - 15 stycznia. Wnioski należy składać w Starostwie Powiatowym w Jarocinie. Formularz oraz regulamin dostępny na stronie internetowej powiatu jarocińskiego.

 

Kto Waszym zdaniem zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie w tym roku - piszcie w komentarzach.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy