Reklama

Szkolenia i dyżury eksperckie w Centrum Wsparcia dla organizacji pozarządowych

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Fot. Gmina Jarocin

Szkolenia i dyżury eksperckie w Centrum Wsparcia dla organizacji pozarządowych - Zdjęcie główne

Szkolenia i dyżury eksperckie w Centrum Wsparcia dla organizacji pozarządowych | foto Fot. Gmina Jarocin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szkolenia i dyżury eksperckie w Centrum Wsparcia dla organizacji pozarządowych.

Reklama

Do kogo adresowana jest oferta Centrum Wsparcia?

Do liderów i przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy mogą uzyskać informacje dotyczące dokumentacji stowarzyszeń, dokonywania zmian w KRS-ie, źródeł wiedzy o konkursach grantowych i wyjaśnienia ich regulaminów.

Wsparcie dotyczyć może także pomysłów na działania oraz pomocy w wypełnianiu formularzy niezbędnych do ubiegania się o granty.

Centrum Wsparcia prowadzi cykliczne dyżury eksperckie

W kwietniu przedstawiciele organizacji pozarządowych mogą skorzystać z dyżurów eksperckich w każdą sobotę od 9.00 do 12.00 w Kamienicy Kultury.

Od lutego z pomocy ekspertów skorzystało już ponad 20 osób.

W ramach Centrum Wsparcia organizowane są szkolenia

Już w sobotę - 23 kwietnia odbędzie się kolejne spotkanie, tym razem dotyczące fundraisingu, czyli pozyskiwania środków na działania.

W przypadku pytań można kontaktować się:

  • z Justyną Daniel-Korzyniewską - 609-245-307,
  • z Bożeną Kubacką - 694-226-177.

Centrum Wsparcia z unijnym dofinansowaniem

Projekt „Jarocin - Miastem Jutra” w ramach Programu Rozwój lokalny korzysta z dofinansowania w kwocie ponad 3,5 mln euro otrzymanego od Norwegii. Celem programu jest wsparcie małych i średnich miast w wypracowaniu i wdrożeniu przez nie zrównoważonego i systemowego podejścia do rozwoju lokalnego i tym samym do ograniczenia negatywnych zjawisk rozwojowych i podniesienia standardu życia ich mieszkańców.

Fundusze Norweskie i fundusze EOG reprezentują wkład Norwegii w tworzenie Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. W ramach Funduszy Norweskich i funduszy EOG Norwegia przyczynia się do ograniczenia nierówności społecznych i ekonomicznych oraz wzmocnienia relacji dwustronnych z państwami beneficjentami z Europy Środkowej i Południowej i obszaru Morza Bałtyckiego.

Norwegia ściśle współpracuje z UE w ramach Porozumienia o Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG). Wraz z pozostałymi darczyńcami Norwegia przekazała 3,3 miliarda euro w ramach kolejnych programów funduszy w latach 1994-2014.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy