Reklama

W Jarocinie rusza Centrum Wsparcia Projektowego

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

W Jarocinie rusza Centrum Wsparcia Projektowego - Zdjęcie główne

W Jarocinie rusza Centrum Wsparcia Projektowego | foto Zdjęcie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Jarocinie rusza Centrum Wsparcia Projektowego. Będą uczyć, jak starać się o środki pozarządowe dla stowarzyszeń.

Reklama

Jarociński magistrat rozpoczyna realizację projektu „Jarocin Miastem Jutra” w ramach Programu Rozwój Lokalny. Samorząd pozyskał na ten cel ponad 3,5 mln euro dofinansowania ze środków norweskich.

Centrum Wsparcia Projektowego - będą szkolenia i dyżury

Jednym z przedsięwzięć tego projektu jest utworzenie Centrum Wsparcia Projektowego. Ma ono zwiększyć, podnieść i ujednolicić kompetencje w zakresie pozyskiwania środków pozarządowych dla stowarzyszeń z terenu gminy Jarocin.

W ramach przedsięwzięcia zaplanowano cykl szkoleń z zakresu:
- zarządzania projektem,
- pracy projektowej,
- etapów tworzenia projektu,
- wypełniania formularzy wniosków.

Przedstawiciele stowarzyszeń będą także na bieżąco zapoznawani z różnymi możliwościami i programami pozyskiwania środków pozabudżetowych. Zadanie zakłada również dyżury prawnika i księgowego.

UWAGA - NAGRAJ NAM TEMAT - Zobacz TUTAJ

Centrum Wsparcia Projektowego - spotkanie organizacyjne

W środę - 19 stycznia, o godz. 16.30 w JOK Jarocin odbędzie się pierwsze spotkanie w sprawie uczestnictwa w Centrum Wsparcia Projektowego.

Organizatorzy zwracają się z prośbą do organizacji i stowarzyszeń, by wydelegowały na nie po jednym przedstawicielu. Zebranie odbędzie się w reżimie sanitarnym. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane podstawowe cele i zadania oraz zaplanowane działania.

Szczegółowych informacji organizacyjnych udziela JOK Jarocin pod numerem telefonu 887-766-861.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy