Reklama

Są znani z You Tube. Nagrali film w Jarocinie. Burmistrz też w nim wystąpił

Opublikowano: pon, 10 maj 2021 14:20
Autor: | Zdjęcie: UM Jarocin

Są znani z You Tube. Nagrali film w Jarocinie. Burmistrz też w nim wystąpił - Zdjęcie główne

Są znani z You Tube. Nagrali film w Jarocinie. Burmistrz też w nim wystąpił | foto UM Jarocin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Są znani z You Tube. Nagrali film w Jarocinie. Burmistrz też w nim wystąpił. Nasze miasto odwiedzili dr Katarzyna Michniewska i dziennikarz telewizyjny Maciej Orłoś. Co robili w Jarocinie?

Reklama

Jarocin inwestuje w ekologię. Jednym z ważniejszych ogniw tego przedsięwzięcia jest Zakład Gospodarki Odpadami - Wielkopolskie Centrum Recyklingu. To na dachach budynków należących do tej spółki zamontowanych zostało w ostatnim czasie 1.331 paneli fotowoltaicznych o łącznej mocy 425 kW. Dzięki temu zakład stał się samowystarczalny energetycznie.  

Proekologiczne przedsięwzięcia gminy Jarocin były już wielokrotnie doceniane i nagradzane, a ZGO-WCR otrzymało między innymi tytuł „Lidera recyklingu”. 

Są znani z You Tube. Nagrali film w Jarocinie. Burmistrz też w nim wystąpił

Marka jarocińskiej spółki została dostrzeżona przez twórców ekologicznych filmów, które publikowane są na popularnym kanale You Tube.

Do Jarocina przyjechali dr Katarzyna Michniewska i dziennikarz telewizyjny Maciej Orłoś, żeby nakręcić materiał do następnego odcinka serii.

O ekologii i rozwoju gospodarki odpadami w gmina Jarocin rozmawiali na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami między innymi z burmistrzem Adamem Pawlickim.

Materiał nagrany w Jarocinie, po zmontowaniu, będzie dostępny na YouTube. Termin premiery nie jest jeszcze znany.

Są znani z You Tube. Nagrali film w Jarocinie. Burmistrz też w nim wystąpił

Maciej Orłoś jest dziennikarzem, szkoleniowcem i konferansjerem. Najbardziej kojarzony jest z telewizyjnego programu Teleekspres, który przez wiele lat prowadził. 

Z kolei doktor nauk ekonomicznych Katarzyna Michniewska jest wykładowcą akademickim. Pełni funkcję członka rady nadzorczej w Polskiej Izbie Gospodarki Odpadami oraz należy do strategicznych członków Konfederacji Lewiatan.

W 2017 roku otrzymała tytuł Businesswoman Roku nadawany przez Puls Biznesu i portal Bankier.pl. Jest prezesem zarządu spółki i akcjonariuszem współzałożycielem firmie Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Przez sześć lat prowadziła wydawnictwo o tematyce proekologicznej, które przekształciła w cykl programów edukacyjnych pod tytułem „Ty Śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce” prowadzonych wspólnie z Maciejem Orłosiem.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy