Reklama

Prowadzą prace instalacyjne, musieli wyłączyć wodę w centrum Jarocina

Opublikowano: 7 kwietnia 2021 09:06
Autor: | Zdjęcie: djęcie poglądowe

Prowadzą prace instalacyjne, musieli wyłączyć wodę w centrum Jarocina - Zdjęcie główne

Prowadzą prace instalacyjne, musieli wyłączyć wodę w centrum Jarocina | foto djęcie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prowadzą prace instalacyjne, musieli wyłączyć wodę. W centrum Jarocina trwają prace związane z instalacją wodociągową. W związku z tym mieszkańcy muszą się liczyć z wyłączeniami wody. Gdzie tym razem?

Reklama

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Jarocinie prowadzi szeroko zakrojone prace związane z wymianą sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w centrum miasta.

Porządkowana jest także gospodarka wodą deszczową. Budowana nowa sieć oraz ogromne zbiorniki retencyjne, które mają gromadzić deszczówkę a następnie odprowadzać ją do Lubieszki.

Prowadzą prace instalacyjne, musieli wyłączyć wodę. Gdzie i na jak długo tym razem?

W związku z tymi robotami mieszkańcy musza się liczyć z wieloma utrudnieniami. Między innymi przerwami w dostawie wody

Obecnie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Jarocinie prowadzi prace instalacyjne na ulicy Barwickiego.

I to tam dzisiaj została wyłączona woda. Właściciele posesji oraz punktów handlowych i usługowych przy tej ulicy muszą się liczyć, że nie będą mieli wody w kranach co najmniej do godziny 16.00.     

Prowadzą prace instalacyjne, musieli wyłączyć wodę

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Jarocinie przeprasza za utrudnienia i prosi mieszkańców o wyrozumiałość.


Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.