Reklama

Minister odznaczył komendantów jarocińskiej straży pożarnej [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czterech strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie odznaczył minister spraw wewnętrznych. Kolejnych czterech otrzymało awanse na wyższe stopnie służbowe.

Reklama

Na dziedzińcu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie odbył się apel z okazji Dnia Strażaka. W związku z pandemią uroczystość miała charakter symboliczny.

Na akademii zebrali  się funkcjonariusze i pracownicy cywilni jednostki.  Ceremoniał rozpoczęto złożeniem meldunku przez dowódcę uroczystości st. kpt. Rafała Regusa przedstawicielowi Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu mł. bryg. Grzegorzowi Lewiczowi.
Uroczyste obchody były okazją do wręczenia odznaczeń, awansów i wyróżnień:

Minister odznaczył komendantów jarocińskiej straży pożarnej


Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji odznaczył:
„Srebrną Odznaką Zasłużony Dla Ochrony Przeciwpożarowej”
- st. bryg. Roberta Kaczmarka
- bryg. Tomasza Krawczyka
"Brązową Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”
- mł. kpt. Mariusza Banaszaka
- st. ogn. Sławomira Roszaka
Wyższe stopnie służbowe nadane rozkazem personalnym Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej otrzymali: stopień starszego ogniomistrza
ogn. Paweł Janicki
ogn. Sebastian Karolczak
ogn. Tomasz Marcinkowski
Wyższy stopień służbowy nadany przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie otrzymał:
- stopień starszego strażaka
str. Michał Kołodziej

Prezydium Regionalnej Sekcji Niezależnego Związku Zawodowego „Solidarność Pożarnictwa Wielkopolski” uchwałą z dnia 10 stycznia 2021 za wybitne zasługi w rozwój i promowanie Niezależnego Związku Zawodowego „Solidarność” nadało mł. kpt. Andrzejowi Kaliszakowi medal „Gwiazda Krzyża Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy