Reklama

Po niespełna czterech latach służby w Pleszewie wraca do Jarocina. Zobacz, kto

Opublikowano:
Autor:

Po niespełna czterech latach służby w Pleszewie wraca do Jarocina. Zobacz, kto  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości


Kolejne ważne decyzje kadrowe dotyczące jarocińskiej straży pożarnej. Pod koniec stycznia na emeryturę przeszedł komendant st. brygadier Kazimierz Cieślak [ZOBACZ TUTAJ]

 

Jego miejsce zajął młodszy brygadier Tomasz Krawczyk, zastępca KP PSP.

 

Najpierw był pełniącym obowiązki komendanta powiatowego. Od 1 kwietnia jest Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie. Nominację odebrał z rąk Jarosława Zielińskiego, wiceministra spraw wewnętrznych i administracji [ZOBACZ TUTAJ]

 

Od lutego był wakat na stanowisku zastępcy jarocińskiego komendanta.

 

Dzisiaj Komenda Wojewódzka PSP w Poznaniu podała nazwisko osoby, która będzie pełniła obowiązki zastępcy szefa jednostki.

 

- Wielkopolski komendant wojewódzki PSP bryg. Andrzej Bartkowiak z dniem 1 lipca 2019 roku powierzył obowiązki zastępców komendanta st. bryg. Robertowi Kaczmarkowi w Komendzie Powiatowej PSP w Jarocinie oraz bryg. Waldemarowi Barańskiemu w Komendzie Powiatowej PSP w Pleszewie – czytamy w komunikacje KW PSP.

 

 

Uroczystość wręczenia aktów powołania odbyła się dzisiaj w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Poznaniu.

 

Wcześniej przez wiele lat pracował w jarocińskiej straży. Ostatnio był naczelnikiem wydziału kontrolno-kadrowo- kwatermistrzowskiego. Pełnił również funkcję rzecznika prasowego. Od połowy października 2015 roku był zatrudniony w pleszewskiej straży pożarnej.

 

Od 1 lipca będzie pracował w Jarocinie. Czy cieszy się z powrotu?

 

- Politykę kadrową odnośnie komendantów powiatowych i zastępców prowadzi komendant wojewódzki PSP. W naszej formacji otrzymujemy rozkaz i trzeba go wykonać - mówi st. bryg. Robert Kaczmarek.

 

Obowiązki komendanta będzie pełnił do czasu powołania zastępcy szefa jarocińskiej komendy.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE