Reklama

Minister powołał najważniejszą osobę w komendzie

Opublikowano:
Autor:

Minister powołał najważniejszą osobę w komendzie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Kilka dni później bryg. Andrzej Bartkowiak, Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu powierzył pełnienie obowiązków komendanta powiatowego zastępcy mł. bryg. Tomaszowi Krawczykowi [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

 

W piątek Tomasz Krawczyk przebywał w Warszawie, gdzie otrzymał powołanie na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży w Jarocinie. Nominację odebrał z rąk Jarosława Zielińskiego, wiceministra spraw wewnętrznych i administracji.

 

 - Praca w komendzie w Jarocinie nie ma przede mną żadnych tajemnic, bo jestem z nią związany od ponad 20 lat. Włożyłem w tą jednostkę trochę serca i bardzo cieszę się, że komendant wojewódzki, główny i minister dostrzegli mój wkład w rozwój komendy i zostałem doceniony - mówi mł. bryg. Krawczyk, świeżo upieczony komendant.

 

 

W naszej komendzie nie ma zastępcy komendanta. Trudno powiedzieć, jak długo będzie wakat na tym stanowisku.

Mł. bryg. Tomasz Krawczyk w jarocińskiej straży pracuje od ponad 20 lat. Od kilku lat zajmował kierownicze stanowiska. Najpierw był zastępcą dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, potem jej szefem. W kwietniu 2017 został powołany na pełniącego obowiązki zastępcy komendanta, a cztery miesiące później został zastępcą.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 


 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE