Reklama

Jarocin Festiwal 2022. Organizatorzy zdradzają tajemnice wydarzenia [ZDJĘCIA I WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniu rozpoczęcia Jarocin Festiwal 2022 na terenie imprezy zorganizowano specjalny briefing dotyczący wydarzenia. Wniosek: Wszystko jest większe i ładniejsze - zapowiadają organizatorzy i władze miasta.

Reklama

W samo południe na terenach, na których od jutra będziemy świadkami koncertów w ramach czterdziestej pierwszej edycji Jarocin Festiwal 2022, zorganizowano specjalny briefing.

W konferencji udział wzięli Adam Pawlicki - burmistrz Jarocina, Agnieszka Kopiewska i Piotr Tatarski z ramienia Good Taste Production, współorganizatora festiwalu, Katarzyna Świderska - dyrektor Muzeum Regionalnego w Jarocinie oraz Agnieszka Borkiewicz - dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin.

Jarocin Festiwal 2022. Wszystko większe i ładniejsze

Na początku głos zabrał burmistrz Adam Pawlicki, który jednak niemal od razu przekazał go Piotrowi Tatarskiemu z Good Taste Production. Odpowiedział on, jak wyglądają szczegóły od strony produkcyjnej festiwalu

W porównaniu z zeszłym rokiem zmieniliśmy nieco układ infrastruktury. Mała scena, która była na boisku została przeniesiona na drugą stronę ulicy Maratońskiej. Dzięki temu znalazło się miejsce na ławostoły, przy których będą mogli usiąść ci festiwalowicze, którzy przy danym koncercie nie będą chcieli być pod sceną. Zwiększona została także liczba foodtrucków w strefie gastronomicznej, a także ilość toalet i umywalek - mówił Tatarski. 

Powiększeniu w stosunku do roku ubiegłego uległa także scena, co Paweł Tatarski potwierdził w trakcie briefingu

Doszły dodatkowe ekrany LED oraz duże ekrany po bokach sceny. Będziemy mieli także realizację kamerową. Oznacza to, że osoby, które będą znajdowały się dalej od sceny, będą mogły zobaczyć, co się na niej dzieje. W stosunku do zeszłego roku rozrośliśmy się o mniej więcej 30%.

ZOBACZ TAKŻE: Gdzie dobrze zjeść w trakcie Jarocin Festiwal [KLIKNIJ TUTAJ]

Jarocin Festiwal 2022. Organizator zaprasza w szczególności na jubileusze

Szczególnie promowane przez GTP są znajdujące się w programie jubileusze, co podkreśliła Agnieszka Kopiewska z ramienia Good Taste Production, która zaprosiła na koncerty Illusion, Iry, Pidżamy Porno oraz Włochatego.

Jarocin Festiwal 2022. Promocja nie, tylko jeśli chodzi o koncerty

Jako kolejna głos zabrała Katarzyna Świderska - p.o. dyrektor Muzeum Regionalnego w Jarocinie. Zaprosiła ona na trwający już koncert finałowy Jarocińskich Rytmów Młodych oraz odbywające się po nich występy zespołu Pull The Wire, oraz Darka Malejonka z projektem Republika ‘82.

Z kolei Agnieszka Borkiewicz - dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin promowała wydarzenia okołofestiwalowe, między innymi na czytanie dzieciom przez muzyków oraz na strefę dziecka.

Konferencję zakończył burmistrz Adam Pawlicki, który przypominał, że podobnie jak w zeszłym roku, tak i tym razem wszyscy mieszkańcy Jarocina posiadający Kartę Mieszkańca będą mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych w Strefie Mieszkańca.

[ZOBACZ WIDEO] 

ZOBACZCIE GALERIĘ ZDJĘĆ I WIDEO Z BRIEFINGU PRASOWEGO PRZED JAROCIN FESTIWAL 2022

Co sądzicie o zmianach wprowadzonych przez organizatora? Zachęciło was to do pójścia na Jarocin Festiwal 2022? Dajcie znać w komentarzu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy