Reklama

Kolejne szkolenie dla organizacji pozarządowych w ramach Centrum Wsparcia Projektowego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Kolejne szkolenie dla organizacji pozarządowych w ramach Centrum Wsparcia Projektowego - Zdjęcie główne

Kolejne szkolenie dla organizacji pozarządowych w ramach Centrum Wsparcia Projektowego | foto Zdjęcie poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejne szkolenie dla organizacji pozarządowych w ramach Centrum Wsparcia Projektowego.

Reklama

Projekt „Jarocin-Miastem Jutra” w ramach Programu Rozwój Lokalny realizowany jest z dofinansowaniem w wysokości ponad 3,5 mln euro pozyskanego z funduszy norweskich. Celem programu jest wsparcie małych i średnich miast w wypracowaniu i wdrożeniu przez nie zrównoważonego i systemowego podejścia do rozwoju lokalnego.

O ważnych dokumentach w ramach Centrum Wsparcia Projektowego

I to właśnie w ramach CWP w Kamienicy Kultury przy jarocińskim rynku odbędzie się kolejne szkolenie dla organizacji pozarządowych. Poprowadzi je Monika Chrzczonowicz z portalu NGO.PL pod hasłem „Ważne dokumenty każdej organizacji pozarządowej: prawa i obowiązki”.

W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się, jakie są obowiązkowe dokumenty, które powinno mieć każde stowarzyszenie. Omawiane będą wzory dokumentów, na przykład statuty, sprawozdania z walnych zebrań.

Uczestnicy porozmawiają o polityce rachunkowości, o składaniu dokumentów KRS w formie papierowej i online, o prawach i obowiązkach stowarzyszeń. Zapoznają się również z przydatnymi linkami i stronami „www” pomocnymi dla stowarzyszeń.

Centrum Wsparcia Projektowego zaprasza na sobotę

Szkolenie odbędzie się w sobotę - 19 marca, w godzinach od 10.00 do 15.00 w Kamienicy Kultury. Uczestnicy proszeni są o zabranie statutów swoich organizacji. W programie przewidziano przerwę kawową i obiad.

Zapisy przyjmowane są do wtorku - 15 marca: telefonicznie pod numerem 887-766-861 lub online: https://forms.gle/F6yFerLcwu2Kp6Zi8

Centrum Wsparcia Projektowego oferuje pogotowie projektowe

Cały czas prowadzony jest także dyżur w ramach wsparcia dla organizacji pozarządowych. Pogotowie projektowe działa w każdą sobotę, w godzinach od 9.00 do 12.00 w Kamienicy Kultury.

- Można tam przychodzić ze wszystkimi sprawami stowarzyszeniowymi, po poradę - mówi Justyna Daniel-Korzyniewska wicedyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Jarocinie.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy