Reklama

Kolejna nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Jarocińskiego. Co w programie?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Materiał biura rady

Kolejna nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Jarocińskiego. Co w programie?  - Zdjęcie główne

Kolejna nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Jarocińskiego. Co w programie? | foto Materiał biura rady

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejna nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie między innymi opłaty za usuwanie pojazdów z dróg powiatowych.

Reklama

Kolejna sesja zwołana w trybie nadzwyczajnym odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Jarocinie.

Radni powiatowi o współpracy z organizacjami pozarządowymi

W programie znalazło się dwanaście punktów, w tym pięć projektów uchwał. Między innymi w sprawie przyjęcia programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2022 rok.

Radni ustalą także nową, obowiązującą w 2022 r. wysokość opłat za usunięcie pojazdu z drogi powiatu jarocińskiego i jego przechowywanie na parkingu strzeżonym oraz wysokość kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu z drogi.

Utworzenie domu dla samotnych matek w rękach radnych powiatowych

Poza tym program obrad przewiduje uchwałę w sprawie utworzenia ośrodka wsparcia - Dom dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży w Dobieszczyźnie.

Tradycyjnie już w trakcie posiedzenia radni zapoznają się i przegłosują zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2021 - 2030 oraz w tegorocznym budżecie powiatu. 

Rada Powiatu Jarocińskiego zbierze się na XLVII sesji dzisiaj - 30 listopada, początek o godzinie 15.00 w sali posiedzeń  Starostwa Powiatowego w Jarocinie. Radni będą obradowali w trybie zdalnym.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy