Reklama

Jarocińska spółka otrzymała pierwszą w naszym regionie Prestiżową Rekomendację Gościnną

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. Jarocin Sport

Jarocińska spółka otrzymała pierwszą w naszym regionie Prestiżową Rekomendację Gościnną - Zdjęcie główne

Jarocińska spółka otrzymała pierwszą w naszym regionie Prestiżową Rekomendację Gościnną (na zdjęciu Katarzyna Dudziak, prezes Jarocin Sport - druga z lewej, z przedstawicielami Polskiej Akademii Gościnności | foto Fot. Jarocin Sport

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Spółka Jarocin Sport otrzymała pierwszą w naszym regionie Prestiżową Rekomendację Gościnną. Kto i za co przyznał to wyróżnienie, co zyskają dzięki temu pracownicy a co klienci?

Reklama

Proedukacyjna fundacja Polska Akademia Gościnności przeprowadziła kompleksowe szkolenie dla pracowników hotelowych i menedżerów gminnej spółki Jarocin Sport. Uczestniczyli w nim pracownicy hotelowej recepcji, służby piętrowej i gastronomii - tak hotelowej, jak i parku wodnego.

Prawie 100 godzin szkolenia dla 34 pracowników spółki Jarocin Sport

Trzech hotelarzy - szkoleniowców w ciągu 98 godzin przekazało swoją wiedzę i doświadczenie 34 osobom. Pracownicy jarocińskiej spółki uczyli się innowacyjnego podejścia do standardów gościnności, które teraz stosują w praktyce. Okazuje się, że ma to coraz większe znaczenie w sytuacji rosnących wymagań gości i klientów hotelu Jarota oraz kompleksu Jarocin Sport.

Szkolenie kosztowało 24.000 zł, z czego 80% - 19.200 zł,  to dofinansowanie, które spółka Jarocin Sport pozyskała z Powiatowego Urzędu Pracy w Jarocinie.

Przeszkoleni pracownicy spółki otrzymali personalne „Certyfikaty gościnności” oraz pierwszą w naszym regionie Prestiżową Rekomendację Gościnności.

Pracownicy spółki Jarocin Sport wpisani do bazy hotelarzy

Każdy z pracowników dysponujący takim certyfikatem jest wpisany do bazy hotelarzy, którzy mogą korzystać z benefitów oferowanych przez Polską Akademię Gościnności.

Krajowa baza liczy obecnie około 2.800 osób - adeptów uczących się i studiujących ten zawód, jak i przeszkolonych przez PAG aktywnych pracowników hotelarstwa i gastronomii.

- Jesteśmy też, dzięki uzyskaniu Prestiżowej Rekomendacji Gościnnej, w grupie marketingowej 21 takich obiektów Polsce. Hotele te, dzięki rekomendacji, zobligowane są do ciągłej dbałości o wyskoki poziom zarządzania gościnnością usługową - wyjaśnia Katarzyna Dudziak, prezes spółki Jarocin Sport.

Spółka Jarocin Sport ma dostęp do seminariów branżowych Polskiej Akademii Gościnności

Przy okazji wręczenia Prestiżowej Rekomendacji Gościnnej, Olga Corvino, dyrektor generalna PAG, zapewniła:

- Spółka Jarocin Sport ma od tej chwili dostęp do bezpłatnych i komercyjnych, onlie-nowych seminariów branżowych oferowanych przez Polską Akademię Gościnności.

Certyfikaty Personalne „umacniają branżowo” CV pracowników Jarocin Sport

Uzyskane przez pracowników Jarocin Sport Certyfikaty Personalne stanowią dokument, który „umacnia branżowo” ich CV.

- Można się nim posługiwać przy wszelkich zmianach drogi zawodowej. Jeśli chodzi o Prestiżową Rekomendację Gościnną, to w ogromnym stopniu zależy od nas samych, czyli od zarządu spółki oraz managementu, jak, kiedy i dlaczego będziemy chcieli się tą rekomendacją posługiwać - stwierdza Katarzyna Dudziak.

I zapewnia:

- Z pewnością chcemy ją wykorzystać przy programowaniu dalszego rozwoju (także inwestycyjnego) części hotelowej. Ten certyfikat upoważnia nas do tego, aby stać się liderem gościnności usługowej nie tylko w Jarocinie, ale i w regionie.  

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy