Reklama

Jarocin. Urząd twierdzi, że prezesi, którym podziękowano za pełnienie funkcji, nie dostali odpraw

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zdjecie poglądowe

Jarocin. Urząd twierdzi, że prezesi, którym podziękowano za pełnienie funkcji, nie dostali odpraw - Zdjęcie główne

Jarocin. Urząd twierdzi, że prezesi, którym podziękowano za pełnienie funkcji, nie dostali odpraw | foto Zdjecie poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jarocin. Urząd twierdzi, że prezesi, którym podziękowano za pełnienie funkcji, nie dostali odpraw.

Reklama

Z funkcji szefa Jarocin Sport odwołany został Marcin Jantas. Niemal natychmiast został jednak przeniesiony na stanowisko prezesa innej spółki - Energii Jarocin, której dotychczasowy szef - Marcin Leśniak, złożył rezygnację z tego stanowiska po dwóch latach.

Nadal jednak pełni funkcję prezesa Zakładu Usług Komunalnych. to zachował stanowisko szefa tej spółki.

Jarocin. Urząd twierdzi, że prezesi, którym podziękowano za pełnienie funkcji, nie dostali odpraw. Pierwsza odpowiedź

W związku z tymi zmianami zwróciliśmy się do urzędu miejskiego z zapytaniem czy obaj prezesi otrzymali odprawy oraz jakiej wysokości?

W odpowiedzi, pod którą podpisana jest Katarzyna Świderska, szefowa Biura Kontroli i Nadzoru Właścicielskiego, czytamy:

„W związku ze zmianami na stanowiskach prezesów zarządów spółek Jarocin Sport - Marcina Jantasa oraz Energii Jarocin - Marcina Leśniaka, informuję, że nie otrzymali oni odpraw.”

Jarocin. Urząd twierdzi, że prezesi, którym podziękowano za pełnienie funkcji, nie dostali odpraw. Druga odpowiedź

A, że w mediach społecznościowych ciągle jeszcze krążyły pytania i nieoficjalne informacje, że jednak jakieś pieniądze byłym szefom spółek zostały wypłacone, ponownie zwróciliśmy się do jarocińskiego magistratu.

Tym razem zapytaliśmy:

"Czy w związku z zakończeniem pełnienia funkcji w zarządzie spółek Jarocin Sport oraz Energia Jarocin ich członkom wypłacono lub będzie wypłacone jakiekolwiek świadczenie pieniężne, jeśli tak, to z jakiego tytułu i w jakiej wysokości?"

I tym razem Katarzyna Świderska nam odpowiedziała:

„Informuję, że ani spółka Jarocin Sport ani Energia Jarocin nie wypłaciła oraz nie wypłaci żadnych świadczeń pieniężnych w związku ze zmianami na stanowiskach prezesów zarządów - Marcina Jantasa oraz Marcina Leśniaka.”

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy