Reklama

Dzień Pracownika Socjalnego. Burmistrz złożył im życzenia i wręczył kwiaty

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj jest obchodzony Dzień Pracownika Socjalnego. Burmistrz Jaraczewa Dariusz Strugała i starosta Lidia Czechak złożyli im życzenia w mediach społecznościowych.

Reklama

Dzień Pracownika Socjalnego jest świętem wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Pracownicy socjalni są głównie zatrudnieni w gminnych ośrodkach pomocy społecznej. Ich praca jest trudna, stresująca, a czasami niebezpieczna. Zdarza  się, że muszą prosić o asystę policję.  Reagują błyskawicznie, kiedy nie mają kontaktu ze swoimi podopiecznymi.  

Dzień Pracownika Socjalnego. Burmistrz złożył im życzenia i wręczył kwiaty


Burmistrz Jaraczewa do pracowników socjalnych udał się już w piątek. Złożył im życzenia i wręczył kwiaty.

- Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składam serdeczne podziękowania Pracownikom Socjalnym za niezwykłe poświęcenie,
zrozumienie ludzkich problemów oraz gotowość niesienia pomocy potrzebującym. Życzę Wam wytrwałości i siły w realizowaniu wyzwań wpisanych w Wasz zawód. Niech pomoc drugiemu człowiekowi będzie dla Was źródłem spełnienia i przynosi satysfakcję z obranej drogi – napisał dzisiaj w mediach społecznościowych.

Dzień Pracownika Socjalnego. Pamiętała również starosta Lidia Czechak


O dzisiejszym święcie pamiętała także Lidia Czechak, starosta jarociński.

 - Dzień Pracownika Socjalnego jest szczególnym dniem dla wszystkich pracowników służb społecznych. Ten dzień nam Wszystkim przypomina, że to  okazja do złożenia życzeń i wyrażenia wdzięczność za Państwa codzienny wysiłek i trud wkładany w pracę na rzecz osób znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych. To zawód trudny i cały czas bardzo potrzebny.
Dużo zdrowia i cierpliwości dla Was – napisała szefowa powiatu.

Pracownikom socjalnym życzymy zdrowia i aby każdy dzień przyniósł wiele satysfakcji i zadowolenia w życiu osobistym i zawodowym. Dziękujemy za współpracę.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy