Reklama

Czy burmistrz Jaraczewa Dariusz Strugała otrzymał wotum zaufania? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Oklaski, podziękowania, gratulacje, obdarowywanie kwiatami - tak wyglądała sesja absolutoryjna Rady Miasta i Gminy Jaraczewo.

Reklama

Burmistrz Dariusz Strugała otrzymał jednogłośnie wotum zaufania i absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu.

- To absolutorium jest częściowo podsumowaniem waszej pracy. Rada uczestniczy w podejmowaniu strategicznych decyzji, burmistrz je tylko proponuje. To, że się rozumiemy i zawsze potrafimy znaleźć kompromis jest wynikiem naszej współpracy - mówił Dariusz Strugała,włodarz gminy

Czy burmistrz Jaraczewa Dariusz Strugała otrzymał wotum zaufania?

Samorząd na inwestycje wydał ponad 6 milionów złotych. Do największych przedsięwzięć należą budowa drogi Zalesie - Brzostów oraz Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów. W minionym roku oddano pierwszy w gminie żłobek, którego budowa rozpoczęła się w 2019 roku. Od budowy  nowocześniej remizy, która zostanie oddana w połowie lipca, ruszyła rewitalizacja Jaraczewa. Nie udało się wybudować sali w Noskowie, ale inwestycja będzie zrealizowana w tym roku.    

Czy burmistrz Jaraczewa Dariusz Strugała otrzymał wotum zaufania?      

                       
Jedna z ważniejszych sesji w roku przebiegała w miłej atmosferze. Dariusz Strugała otrzymał kwiaty od przewodniczącego Romana Matuszaka, a skarbnik Patrycja Wieruszewska-Dziergaczow od zastępcy szefa rady Tadeusza Pery. Na zakończenie wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy