Reklama

Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Cielczy wybrały władze na następną kadencję [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Cielczy wybrały władze na następną kadencję.

Reklama

Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich „Cielczanki” w Cielczy, jak przystało na zaradne gospodynie, nie zmarnowały czasu i przy okazji spotkania z racji Dnia Kobiet wybrały władze koła na następną kadencję.

Nowe, ale sprawdzone władze KGW Cielczanki

Panie zrzeszone w kole spotkały się przy okazji Dnia Kobiet, by podsumować dotychczasowe działania oraz wybrać władze na kolejną kadencję.

W skład zarządu KGW Cielcza weszły: Zofia Głowacka - przewodnicząca, Ewelina Zegar - zastępca przewodniczącej, Agnieszka Szeps - skarbnik, Julita Janowska - sekretarz i Longina Banaszak - Gładczak - członek.

Do komisji rewizyjnej wybrane zostały: Aneta Kubiak - przewodnicząca, Katarzyna Nejman - zastępca przewodniczącej oraz Romana Dolna - członek.

W zebraniu wzięła udział między innymi przewodnicząca Rady Miejskiej w Jarocinie Karolina Wielińska - Kuś, która w imieniu samorządu gminnego złożyła paniom gratulacje i życzenia.

KGW Cielczanki są bardzo aktywne

KGW Cielczanki liczy prawie 130 członkiń. Zofia Głowacka jest jego przewodnicząca już od ponad 30 lat.

- Ja już nie chciałam kandydować na następną kadencję, ale mnie namówiły. Mamy w większości same młode dziewczyny i mówiłam, że trzeba zmienić przewodniczącą, ale one stwierdziły, że jeszcze muszę być, bo ktoś musi je uczyć - stwierdza Zofia Głowacka.  

Cielczanki są bardzo aktywnym kołem. Panie angażują się we wszystko, co się dzieje we wsi. Ostatnio włączyły się licznie w obsługę rajdów rowerowych po najbliższej okolicy, które były organizowane dla mieszkańców i nie tylko.   

Członkinie KGW współpracują również i pomagają w różnych przedsięwzięciach organizowanych przez Ochotniczą Straż Pożarną w Cielczy czy miejscową szkołę.    

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy