Reklama

Burmistrz Jarocina wraca z Londynu i ogłasza sukces [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Burmistrz Jarocina wraca z Londynu i ogłasza sukces [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Burmistrz Jarocina jest w podróży. Poleciał do Londynu załatwiać interesy - prywatne, czy służbowe?
 

 

Adam Pawlicki nie stroni od podróżowania - również tego samolotem. Nie jest też tajemnicą, że sam chętnie zasiadłby za sterami samolotu. Kilka razy zresztą próbował swoich sił - chociażby w symulatorze lotów [szczegóły TUTAJ].
 

 

Tak się składa, że z samolotem - a raczej z helikopterem - jest związana historia tajemniczych inwestorów, którzy tuż przed ubiegłorocznymi wyborami samorządowymi wylądowali na płycie boiska Jarocin Sport [szczegóły zobacz TUTAJ].
 

 

 

Niektóry wówczas mówili, że to przebierańcy, którzy zostali wynajęci - wraz z helikopterem - na potrzeby kampanii wyborczej Adama Pawlickiego [na ten temat czytaj TUTAJ].
 

 

Później okazało się, że sprawa jest jak najbardziej poważna, a goście, którzy przylecieli do Jarocina to biznesmeni z grupy kapitałowej White Cloud, którzy chcą u nas zainwestować i założyć siedzibę swojej firmy farmaceutycznej. Tym samym są zainteresowani zakupem stosownego gruntu.
 

 

 

Sprawę przejęła spółka Jarocińska Agencja Rozwoju, która jest dysponentem kilku gminnych nieruchomości. Przedsiębiorcom zaproponowano działkę przy ulicy Przemysłowej, gdzie ma postać ich zakład.
 

 

Teren nie został jeszcze kupiony, ale okazuje się - mimo przedłużającej się ciszy wokół tematu - że negocjacje i przygotowania do finalizacji transakcji toczą się i są już daleko posunięte.
 

 

 

 

Wczoraj - 9 maja, Adam Pawlicki poleciał do Londynu. A na swoim profilu na facebooku napisał:
 

 

 

 

 

„Dziś z Londynu, na spotkaniu z grupą kapitałową White Cloud. Konsultacje przed decyzją Spectrum Leaf o zakupie ziemi w Jarocinie pod budowę zakładu produkcyjnego z branży farmaceutycznej.”
 

 

 

Burmistrz jest optymistą co do transakcji.
 

 

 

- Mam nadzieje, ze wszystko zostanie podopinane i wkrótce będziemy mogli sfinalizować tę sprawę, a w Jarocinie powstanie kolejny zakład i miejsca pracy - stwierdza.
 

 

 

 

Adam Pawlicki, pytany o pogodę w stolicy Wielkiej Brytanii, mówi: - Wczoraj, kiedy przyleciałem, było nieprzyjemnie, ale dzisiaj już jest lepiej - przyznał.

 

 

[AKTUALIZACJA - 12 maja]

 

 

Okazuje się, że włodarzowi gminy Jarocin na wyspach sprzyjała nie tylko pogoda. Negocjacje z inwestorem zakończyły się sukcesem, o czym Adam Pawlicki poinformował natychmiast po ich zakończeniu na swoim fanpage.

 


 

Pozdrawiania z Londynu. Wracam z dobrą nowiną do Jarocina. Spectrum Leaf zdecydowało o zakupie ziemi składając ofertę do Jarocińskiej Agencji Rozwoju i wybuduje w Jarocinie zakład warty 20 mln euro.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE