Rajd na otwarcie ścieżki rowerowej W najbliższą sobotę w Wilkowyi odbędzie się uroczystość na zakończenie trzeciego, ostatniego etapu ścieżki rowerowej z Jarocina do Żerkowa. Przy tej okazji można się wybrać na rajd i wypróbować nową nawierzchnię. (...)