"Niedziela przy Młynie" nad Lutynią w Wilkowyi "Niedziela przy Młynie" nad Lutynią w Wilkowyi. Impreza w tym urokliwym miejscu zgromadziła tłumy. Odbyła się z okazji otwarcia blisko kilometrowego odcinka ścieżki rowerowej, prowadzącej przez malownicze tereny na rzeką do Annapola i dalej w kierunku Jarocina. (...)