Reklama

Konkurs na najlepsze prace dyplomowe rozstrzygnięty. Zobacz, kto dostał nagrodę [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Burmistrz Jarocina wręczył nagrody autorom najlepszych prac dyplomowych tematycznie związanych z Ziemią Jarocińską.

Reklama

Kolejna edycja konkursu zorganizowana została przez Urząd Miejski w Jarocinie. Honorowy patronat nad wydarzeniem promującym młodych mieszkańców Ziemi Jarocińskiej sprawuje burmistrz Jarocina. Celem konkursu jest wyróżnienie i promowanie prac dyplomowych tematycznie związanych z Ziemią Jarocińską. Mogą dotyczyć one: ekonomii, prawa, administracji, historii, socjologii, turystyki, marketingu oraz innych dziedzin nauki. W konkursie może wziąć udział każdy absolwent wyższej uczelni z kraju lub z zagranicy, który obronił pracę dyplomową w roku ogłoszenia konkursu.

Konkurs na najlepsze prace dyplomowe rozstrzygnięty. Ile wyniosły nagrody? 

Uroczyste rozstrzygnięcie odbywało się zazwyczaj w czasie uroczystej sesji z okazji Święta Niepodległości i Dni Patrona Miasta - św. Marcina. Tym razem wyniki zostały ogłoszone i nagrody wręczone podczas otwarcia wystawy stałej w Muzeum Regionalnym w Jarocinie. Placówka mieści się obecnie w pałacu Radolińskich. Zwycięzcy tegorocznej, dziewiętnastej już edycji zajęli się m.in. problematyką rynku nieruchomości, finansami na przykładzie gmin w powiecie jarocińskim oraz przemocy domowej w środowisku lokalnym. Pula na nagrody wyniosła 4,5 tys. zł. 

Laureaci konkursu

  • Agata Konieczna - 2.000 zł
  • Kinga Jakubowska - 1.500 zł
  • Joanna Deichsler - 1.000 zł 
Wyróżnienia

  • Radosław Matysiak
  • Krzysztof Ermanowicz
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy