Reklama

Dwa tysiące nagrody od biskupa kaliskiego Damiana Bryla

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiały diecezji kaliskiej

Dwa tysiące nagrody od biskupa kaliskiego Damiana Bryla - Zdjęcie główne

Dwa tysiące nagrody od biskupa kaliskiego Damiana Bryla. Stwórz logo diecezji kaliskiej | foto Materiały diecezji kaliskiej

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Biskup kaliski Damian Bryl ogłosił konkurs na opracowanie projektu graficznego loga diecezji kaliskiej, które będzie stanowiło wstęp do systemu identyfikacji wizualnej diecezji. Ma on otwarty charakter, więc każdy może wziąć w nim udział.

Reklama

Zgodnie z oczekiwaniami biskupa kaliskiego Damiana Bryla logo powinno jednoznacznie kojarzyć się z diecezją kaliską. Ma też pomóc integrować diecezjan i być znakiem rozpoznawalnym w korespondencji urzędowej oraz w przestrzeni medialnej. Konkurs ma charakter otwarty. Mogą wziąć w nim udział graficy, projektanci, artyści plastycy, uczniowie, studenci i absolwenci szkół oraz uczelni wyższych - pełnoletnie osoby fizyczne zamieszkałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz osoby prawne i podmioty nie posiadające osobowości prawnej, mające siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Do kiedy można się zgłaszać?

Zgodnie z oczekiwaniami logo powinno kojarzyć się z elementami wyróżniającymi diecezję: duchowością związaną ze św. Józefem oraz św. Rodziny z Nazaretu, motywy kościoła katedralnego czy elementy charakterystyczne dla stolicy diecezji i miasta Kalisz. Nagroda dla zwycięzcy wyniesie 2.000 zł. Prace należy przesłać lub złożyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Logo Diecezji Kaliskiej - Konkurs” w kurii (ul. Widok 80/82, 62-800 Kalisz).

Termin zgłoszeń upływa we wtorek 15 marca  o godz. 10.00. Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej: www.diecezja.kalisz.pl. Tam też są zamieszczone formularze oświadczeń, które należy załączyć do projektu loga. 

W tym roku przypada 30. rocznica powstania diecezji kaliskiej. 

 

UWAGA - NAGRAJ NAM TEMAT - Zobacz TUTAJ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy