Reklama

Znana urzędniczka z gminy Jaraczewo kończy pracę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Katarzyna Borowczyk, kierownik referatu programów unijnych, zamówień publicznych i współpracy Urzędu Miasta i Gminy w Jaraczewie kończy pracę w urzędzie.

Reklama

Kolejne pożegnanie w jaraczewskim urzędzie. W ubiegłym roku z pracy w samorządzie odszedł Stanisław Andrzejczak, wiceburmistrz Jaraczewa. Na czwartkowej sesji radni i sołtysi kwiatami obdarowali Katarzynę Borowczyk, kierownik referatu programów unijnych, zamówień publicznych i współpracy Urzędu Miasta i Gminy w Jaraczewie. Z końcem stycznia urzędniczka kończy pracę w Jaraczewie.          

Jaraczewscy radni i sołtysi podziękowali za współpracę Katarzynie Borowczyk     

W imieniu radnych podziękowali jej Tadeusz Pera, wiceprzewodniczący rady oraz radne: Joanna Koźlik i Teresa Magda, a w skład delegacji sołtysów weszli: Jolanta Jankowska – sołtys Góry, Monika Pawlicka - sołtys Cerekwicy Starej oraz Zygmunt Gendera – sołtys Niedźwiad.

Katarzyna Borowczyk w jaraczewskim urzędzie pracowała 13 lat. Zajmowała się realizacją gminnych inwestycji.            

- Dziękuję wam bardzo za 13 lat współpracy, bardzo owocnej współpracy. Dziękuje burmistrzowi i pani burmistrz, że 13 lat temu zauważyliście potencjał w tej młodej dziewczynie i pozwoliliście ze sobą współpracować - mówiła wyraźnie wzruszona Katarzyna Borowczyk.

Dziękowała również radnym.

- Bez was nic nie moglibyśmy zrobić, bo to państwo głosujecie za inwestycjami - zaznaczyła.  

Osobne słowa podziękowania skierowała do sołtysów i wszystkich jednostek organizacyjnych oraz swoich współpracowników.

 
 - Tak naprawdę się ze mną na co dzień męczą i razem walczą, aby w tej gminie było jak najlepiej. Ta gmina Jaraczewo, choć tutaj nie mieszkam, będzie moją gminą. Dziękuję bardzo - mówiła   

Katarzyna Borowczyk zrealizowała prawie 80 projektów

 Urzędniczka podaje, że przez 13 lat w gminie Jaraczewo przy współpracy wielu osób udało jej się zrealizować prawie 80 projektów.

- Nawet sama nie wierzyłam, że aż tyle tego było. Po każdym rozliczonym projekcie czułam ulgę i: „Mówiłam, uff dobrze wyszło. Zawsze się śmieje, że budowę traktuje, jak małe dzieci. Jak się coś wybuduje i to się podoba mieszkańcom to cieszę się, jak małe dziecko - wyznaje kierownik.    

Co było najtrudniejsze?

- Każde zadanie było czymś nowym, nowym wyzwaniem. Najdłuższym projektem była rewitalizacja, która pochłonęła najwięcej środków, a ode mnie wymagała najwięcej energii. Bardzo się cieszę, że mieszkańcom podoba się przebudowa naszego miasteczka. A szczególnie cieszy, kiedy nasze inwestycje chwalą mieszkańcy z innych gmin. Pewnie są jakieś negatywne oceny, ale nie zawsze jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom - wyznaje Katarzyna Borowczyk.   

Samorząd Jaraczewa ogłosi konkurs na pracownika samorządowego
    

Póki co jeszcze nie wiadomo, kto zajmie stanowisko Katarzyny Borowczyk.  

                      
- Zakres obowiązków będzie podzielony pomiędzy innych pracowników. Planujemy reorganizacje pracy w urzędu, a potem ogłosimy konkurs na pracownika samorządowego – mówi Olga Kaczmarek, wiceburmistrz Jaraczewa.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy