Reklama

Burmistrz Jaraczewa odwołał ze stanowiska Stanisława Andrzejczaka [ZDJĘCIA, WIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiceburmistrz Jaraczewa Stanisław Andrzejczak w jaraczewskim urzędzie przepracował 34 lata. - Żegnam się dzisiaj z wami i należy się słowo przepraszam wszystkim i za wszystko - powiedział zastępca burmistrza Jaraczewa.

 

- Dla kogo te kwiaty - krzyczał kierowca dostawczego auta do Bartosza Banaszaka, sołtysa Goli, który z bukietem przechodził przez DK 12.

- Dla Stasia -  odparł sołtys.

- To już nie będzie ta sama gmina - rzucił przez otwartą szybkę kierowca auta.

Temat szybko podchwyciło dwóch starszych mężczyzn stojących pod Dino.

- Stasiu przechodzi na emeryturę - mówił jeden do drugiego.

To pokazuje, że Stanisława Andrzejczaka znają wszyscy w gminie Jaraczewo, a o historycznej chwili nie mówi się tylko w urzędzie.

Burmistrz Jaraczewa odwołał ze stanowiska Stanisława Andrzejczaka

Dzisiaj na sesji Dariusz Strugała poinformował, że z dniem 30 czerwca odwołał swojego zastępcę. W sali sesyjnej jaraczewskiego urzędu pod adresem Stanisława Andrzejczaka padło wiele ciepłych i serdecznych słów. 

 - Pani Basia (Barbara Pielucha - radna - przyp. red.) kiedyś powiedziała, że jak nie będzie Andrzejczaka, to nie będzie ta sama gmina. Pewnie nie. Gminę wypełnia się osobowością, a nie urzędniczym stanowiskiem - mówił Dariusz Strugała, burmistrz Jaraczewa w kierunku swojego zastępcy.

- Chciałbym tobie w imieniu wszystkich serdecznie podziękować za tę współpracę. Lata dobrej współpracy, dobrego samorządu. Zawsze wszyscy chcieli iść do Stasia. Nie mówimy do widzenia, ale do zobaczenia - kontynuował Dariusz Strugała.

W imieniu sołtysów z kwiatami udał się Bartosz Banaszak.

- Chciałem podziękować bardzo serdecznie za wszystkie lata, które pan tutaj spędził w urzędzie gminy, za każde słowo, za każdą pomoc, za życzliwość Za to, że mieliśmy się do kogo zwrócić z każdym problemem. Wiceburmistrz zawsze pomógł. Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego na dalsze lata, a przede wszystkim zdrowia -  mówił Bartosz Banaszak.

Stanisław Andrzejczak w jaraczewskim urzędzie przepracował 34 lata  
 

Stanisław Andrzejczak przeszedł na emeryturę w sierpniu 2020 roku.

- Na wrześniowej sesji w 2020 pan burmistrz poinformował o uzyskaniu przeze mnie uprawnień emerytalnych. Wówczas obiecałem panu burmistrzowi  i wam drodzy radni, że popracuję do końca 2020 roku. Tak się jednak nie stało. Rzeczywistość okazała się inna. Nie dotrzymałem słowa i moja praca trwała nadal - blisko dwa lata -  przypomniał odchodzący wiceburmistrz

Pracę zakończy 30 czerwca. W jaraczewskim urzędzie był zatrudniony blisko 34 lata.

- Jako cząstka społeczności tego urzędu lepiej lub gorzej wypełniałem przypisane mi zadania. Praca z wami, mieszkańcami naszej gminy i pracownikami urzędu, władzami powiatu oraz województwa to dobra szkoła życia - mówił Stanisław Andrzejczak.


 Kto został wiceburmistrzem Jaraczewa?  

 Jednocześnie podziękował za współpracę radnym, urzędnikom, sołtysom obecnym i poprzednim.

- Żegnam się dzisiaj z wami i należy się słowo przepraszam wszystkim i za wszystko - dodał.

Stanisława Andrzejczaka na stanowisku zastąpi Olga Kaczmarek, dotychczasowa sekretarz gminy. Burmistrz Jaraczewa Dariusz Strugała funkcję sekretarza powierzył Dawidowi Wyrembelskiemu, kierownikowi Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta i Gminy w Jaraczewie. Ustępujący zastępca burmistrza następczyni życzył zdrowia i siły do pracy na nowym stanowisku.

- Życzę dobrej współpracy z burmistrzem, współpracownikami, radą, sołtysami, a przede wszystkim mieszkańcami naszej gminy.  Jeszcze raz za wszystko dziękuję - zakończył wyraźnie wzruszony Stanisław Andrzejczak.                                       
                                           

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy