Reklama

Zmarł Andrzej Kunz, wieloletni wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Fot. Archiwum

Zmarł Andrzej Kunz, wieloletni wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie - Zdjęcie główne

Zmarł Andrzej Kunz, wieloletni wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie | foto Fot. Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zmarł Andrzej Kunz, wieloletni wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie.

Był nauczycielem fizyki. Uczniowie wspominają go, jako niezwykle spokojnego i emanującego ciepłem człowieka. Andrzej Kunz w latach 2006 - 2010 był też radnym powiatu jarocińskiego. 

Zmarł Andrzej Kunz.Przez 21 lat był wicedyrektorem liceum

Na stronie internetowej rodzinie i najbliższym zmarłego wyrazy głębokiego współczucia złożyli dyrekcja, pracownicy, emerytowani nauczyciele, uczniowie oraz absolwenci Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie. We wpisie czytamy:

„Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi Andrzeja Kunza. Żegnamy Naszego Przyjaciela, oddanego swojej pracy.”

Z podanych informacji wynika, że w 1985 r. Andrzej Kunz został zastępcą Inspektora Oświaty i Wychowania Miasta i Gminy Jarocin. Jednocześnie uczył fizyki w liceum. W 1988 r. powołano go na stanowisko wicedyrektorem szkoły.

Pełnił tę funkcję aż do przejścia na emeryturę w 2006 r. Aktywnie działał także w Stowarzyszeniu Absolwentów i Wychowanków Państwowego Gimnazjum i Liceum im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie.

Zmarł Andrzej Kunz. Pogrzeb odbędzie się w piątek

Msza święta pogrzebowa odprawiona zostanie w piątek - 12 listopada o godzinie 14.00 w kościele Chrystusa Króla w Jarocinie.

Następnie - o godzinie 15.00 na cmentarzu parafialnym odbędzie się ceremonia pogrzebowa.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.  UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy