Reklama

Uczyli się ratować życie. Nagrali film. OSP Golina wygrała konkurs [WIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: OSP Golina

Uczyli się ratować życie. Nagrali film. OSP Golina wygrała konkurs [WIDEO]  - Zdjęcie główne

OSP Golina wygrała konkurs organizowany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa | foto OSP Golina

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości OSP Golina wygrała konkurs organizowany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania". Druhowie nakręcili film z udziałem dziecięcej drużyny pożarniczej

Reklama

Zawał, omdlenie, pobicie, zakrztuszenie - takie sytuacje mogą się przytrafić każdemu z nas. Mogą zdarzyć się w pracy, na ulicy, w domu. Jak wezwać pomoc? Jak przeprowadzić sztuczne oddychanie?  Wielu dorosłych ma z tym problem.  Pierwszą wiedzę na ten temat mają członkowie Dziecięcej Drużyny Pożarniczej OSP Golina. Nakręcono film instruktażowy, który został wysłany na konkurs  pod hasłem "Akcja Reanimacja i Moc Ratowania" organizowanym przez Agencję Restrukturyzacji i  Modernizacji Rolnictwa.   

                
Uczyli się ratować życie. Nagrali film najlepszy w Polsce  


W konkursie mogli wziąć udział ratownicy oraz strażacy działający na obszarach wiejskich. Zadanie konkursowe polegało na nagraniu i przesłaniu do ARiMR filmu instruktażowego na temat udzielania pierwszej pomocy. Na konkurs wpłynęło ponad 40 prac z całej Polski. Komisja dokonując oceny brała pod uwagę przede wszystkim zgodność filmu z tematyką konkursu. Punktowana była także kreatywność i pomysłowość, siła przekazu oraz jakość zdjęć, dźwięku i montażu.


- Ponieważ poziom większości prac konkursowych był bardzo wyrównany, komisja konkursowa postanowiła oprócz trzech nagród głównych przyznać także wyróżnienia. Pełna lista laureatów i wyróżnionych znajduje się poniżej – napisali organizatorzy konkursu.

   
 Pierwsze miejsce zajęła OSP Golina.

- Jeszcze trudno w to uwierzyć, że to się dzieje naprawdę – mówi Marta Wólczyńska, wiceprezes OSP Golina

- Agencja będzie się z nami kontaktować i w październiku jedziemy do Warszawy po odbiór nagrody. Dodatkowo filmik będzie promowany przez agencję. Dla nas to jest szansa pokazać tych naszych małych niesamowitych strażaków całej Polsce – cieszy się Marta Wólczyńska.  

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.  

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy